Дітям не можна дивитись телевізор

7 июля 2015
4663 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9529.jpg

Доведено, що перегляд телевізора негативно впливає на нервову систему дитини і завдає шкоди здоров'ю малюка. У деяких випадках мерехтіння телевізора може призвести до епілептичного припадку.


Правила безпеки

Дивитися телевізор малюкам можна лише з 4 років, спочатку по 15 хвилин два рази на день. До 4 років дитині навіть не можна перебувати в кімнаті, де працює телевізор. Шкоди здоров'ю додає ще й власне мерехтіння телеекрану: у США, де електромережа налаштована на 60 Гц, випадків телевізійної епілепсії у дітей в 2 рази менше, ніж у Європі, де відеоапаратура працює на 50 Гц. Побережіть малюка від непотрібних подразників!


Мультики і дитяча епілепсія

15 років тому в Японії сталася справжня епідемія епілепсії. В одній із серій мультфільму про покемонів його творці імітували вибух електронної бомби, який на екранах виглядав як криваво-червона пульсація. Малюки масово втрачали свідомість, билися в корчах і задихалися. Близько 700 дітей були оглянуті лікарями, 130 — госпіталізовані. Вердикт неврологів: червоне світло, пульсує з частотою 10-30 коливань в секунду, впливає на нейрони головного мозку, викликаючи судомний припадок.


Підвищена судомна активність

До епілепсії веде підвищена судомна готовність (вроджена або набута). Якщо у дитини трапляються судоми, необхідно пройти з ним ЕЕГ (електроенцефалограма). Це дослідження достовірно підтвердить або спростує діагноз «епілепсія». Для виявлення фіксації підвищеної судомної готовності під час проведення ЕЕГ лікарі проводять провокаційні проби, використовуючи, наприклад, пульсуючий світ.

А іноді небезпечні провокації піддають малюка самі батьки, коли садять його перед екраном телевізора. Підраховано, що без телевізора у кожного п'ятого малюка судомна готовність не реалізувалася б у епілептичний припадок, а так і залишилася б фоновим станом. Є про що замислитися!

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПлазмові телевізори небезпечні для дітей

IT-ТехнологииЯкий телевізор хочуть українці?

IT-ТехнологииВ продаж вийде телевізор за 133 тисячі доларів

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Образование и наукаЧому дітей б'ють у школі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети