Дівчат змусили пройти УЗД - процедуру в області піхви

13 июня 2015
4210 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9132.jpg

Лінда Шахін, Барбара Болл і Морін Бугнакір стверджують, що керівництво їх навчального закладу змусило їх пройти трансвагінальну УЗД — процедуру, яка діагностує здорову роботу або порушення в системі статевих органів за допомогою імплантантів в області піхви або малого тазу, в залежності від спрямованості обстеження, яке в основному проводиться під час вагітності.

Дівчатам пояснили, що вони повинні пройти цю процедуру в рамках обов'язково медобстеження в коледжі, щоб виключити ризики виникнення ІПСШ та небажаної вагітності, і мати гарні показники у майбутніх роботодавців, при перегляді тими медкнижки потенційного співробітника.

Захист студенток заявляє, що ці дослідження, згідно з федеральним законодавством США в області медоглядів учнів і співробітників, є добровільним особистим вибором кожного, тому останні мають право від них відмовитися.

При проходженні цієї процедури в деяких випадках допускається стимуляція зони піхви із застосуванням спеціальної змазки, щоб полегшити впровадження датчика. Дівчата, що пройшли таке УЗД, зазначили, що відчули велике збентеження і психологічні труднощі, а також фізичний дискомфорт під час настільки докладного обстеження.

Адвокат дівчат Кріс Діллінгхем підкреслив, що він, хоч і не лікар, буде наполягати на тому, що дане обстеження стало, перш за все, моральною травмою для його підзахисних, яким на той момент було не більше 19 років.

Керол Трейнор, директор по зв'язках з громадськістю Коледжу Валенсії, відмовилася від коментарів, зазначивши, що у позові, поданому проти навчального закладу, немає претензій саме до неї.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети