Домашні тварини лікують безліч хвороб

29 августа 2015
4771 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10178.jpg

Самий ефективний «домашній лікар» — це, зрозуміло, кішка. «Проблемні» місця нашого організму притягують її немов магнітом — кішки охоче влаштовуються поруч або навіть на саме «вогнище» хвороби і влаштовують «голкотерапію», періодично випускаючи кігтики. Вважається, що тварина підживлюється негативною енергією, одночасно позбавляючи від неї свого господаря. Крім того, котяче муркотання завдяки своїй унікальній частоті надає регенеруючу дію на організм, підвищує імунітет і заспокоює.

Завести собаку слід тим, хто страждає від гіподинамії. Ваш чотирилапий друг напевно привчить вас більше бувати на повітрі і дотримуватися розпорядку дня. Крім того, прогулянки з собакою істотно знижують вірогідність проблем з серцем і судинами. Ну і нарешті, як не дивно, собача слина — відмінний антисептик завдяки вмісту лізоциму — речовини, що допомагає загоювати рани. Так що не зліться на свого вихованця, якщо він рветься «поцілувати» ваше розбите коліно.

"Іпотерапія" — лікування спілкуванням з конем — напрямок, який одержав розвиток ще за часів Гіппократа. В даний час іпотерапія часто рекомендується при порушеннях функцій опорно-рухового апарату. Верхова їзда допомагає розвивати рухливість, відчуття рівноваги і координацію рухів. Крім того, іпотерапія добре зарекомендувала себе при лікуванні аутизму.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Здоровье и медицинаВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети