Фізична активність допоможе уникнути раку

19 декабря 2015
1897 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11399.jpg

Погане харчування, низька фізична активність, куріння, стреси і забруднення навколишнього середовища викликають до 90% всіх випадків раку легенів, молочної залози і простати.

Таку заяву зробили вчені з Університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук (США).

Команда медиків, біохіміків і математиків вивчала різні фактори, що впливають на розвиток раку. За словами одного з авторів дослідження Юсуфа Ханнуна, вченим відомо, що мутації в ДНК призводять до безконтрольного поділу клітин і, як наслідок, до виникнення ракових пухлин. Однак причини виникнення цих мутацій не до кінця з'ясовані — тому команда розглянула альтернативні підходи до причин розвитку раку.

У своєму дослідженні фахівці використовували отримані раніше дані, у тому числі в ході реалізації програми американського Національного інституту раку. Зібрані відомості були заново проаналізовані. У результаті вчені виявили, що навіть люди, клітини яких містять три і більше мутацій, що призводять до раку, або стовбурові клітини яких мають схильність до безконтрольного поділу, захворюють раком тільки в 10-30% випадків.

 

Крім того, виявлені мутації ДНК більш ніж у половині випадків не відповідають за розвиток більшості видів раку.

 Таким чином дослідники зробили висновок, що відмова від шкідливих звичок, фізична активність і правильне харчування є способом знизити ризик важкого захворювання і запобігти його розвитку.

 Висновки команди дослідників підтверджують результати, раніше отримані вченими з Британського благодійного фонду досліджень раку. Вони довели, що в 40% випадків онкологічних захворювань можна було б уникнути, дотримуючись здорового способу життя. За словами представника фонду Емми Сміт, збалансована дієта, фізичні навантаження і відмова від шкідливих звичок не гарантують, що рак не розвинеться, проте ці заходи істотно знижують ризик його появи. 

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети