Фаст-фуд може призвести до запалення мозку

12 мая 2015
4190 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8600.jpg

Професор генної епідеміології з Королівського коледжу в Лондоні Тім Спектор попереджає, чим загрожує для здоров'я людини регулярне харчування в ресторанах швидкого обслуговування. За його словами, через це можуть загинути в кишечнику людини всі бактерії, які відповідають за процеси метаболізму. До таких висновків вчений дійшов за результатами досліджень.

Симптоматика проявляється таким чином: спочатку любитель фастфуду швидко видужує, а потім починає страждати від ожиріння. Професор займався дослідженням впливу бургерів, картоплі фрі, наггетсів і чіпсів на мікрофлору кишечника.

В якості піддослідного для експерименту вчений-генетик привертав власного сина Тома. Він годував його впродовж 10 днів в одному з ресторанів швидкого харчування шкідливою їжею і поїв колою. Спектор-молодший, студент факультету генетики поправився за 10 днів на 2 кілограми, до того ж розгубив близько 1,3 тис. видів бактерій.

Тім Спектор написав книгу з проблемами травлення і мікрофлорою шлунка, під назвою «Міфи дієти», передає газета The Sunday Times. У цій книзі говориться, що фаст-фуд просто-напросто вбиває в кишечнику ті мікроорганізми, які допомагають швидше перетравлювати їжу, засвоювати корисні ферменти і як найшвидше позбуватися від «сміття».

Дослідження Спектора лише підтвердило теорію, яку він висунув трохи раніше: від балансу бактерій в кишечнику залежить загальне здоров'я людини. А дисбаланс призводить до таких захворювань як діабет, ожиріння, хвороби серця, старече недоумство.

Дослідження вчених довели, що фаст-фуд, куди як більш шкідливий для чоловіків, ніж для жінок: якщо жінка — любителька швидкого харчування просто набере собі зайві кілограми, то чоловіків чекає запалення мозку.

Попередні дослідження показали, що однією з причин запалень в гіпоталамусі — частині мозку, яка контролює енергетичний баланс — є пальмітинова кислота. Це насичена жирна кислота, що міститься в пальмовій олії, молочних продуктах і м'ясі. Неважко здогадатися, що максимальні концентрації пальмітинової кислоти містяться у фастфуді і різних напівфабрикатах.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​Нюхові здібності пов'язані з будовою тіла людини

Здоровье и медицинаПроблема ожиріння в США зараз актуальна, як ніколи

Общество140-кілограмова дівчина стала "Міс Америкою"

Продукты питанияАмериканці починають боротись із ожирінням

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk