Француженка перемогла ВІЛ

21 июля 2015
2853 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9755.jpg

Медики вперше в історії зафіксували довгострокову ремісію у ВІЛ-інфікованого пацієнта, що не використовує ліків.

Повідомляється, що 18-річна мешканка Франції не приймає лікарських препаратів протягом дванадцяти років, хоча з народження була носієм вірусу імунодефіциту людини. Про довгострокову ремісію свідчать результати дослідження, яке провів приватний некомерційний науковий інститут Пастера в Парижі.

До п'яти років вона проходила відповідну терапію, потім лікування з незрозумілих причин припинили. Медики провели нове обстеження тільки через рік і, виявивши поліпшення, вирішили лікарських препаратів не призначати. На кінці дванадцяти років стан хворої не погіршувався.

Вірус імунодефіциту людини є ретровірусом з роду лентивірусів. Він викликає ВІЛ-інфекцію — повільно прогресуюче захворювання. В результаті поразки імунної системи розвивається СНІД. Вважається, що антивірусна терапія дозволяє продовжити життя хворого до 80 років.

Говорячи про можливі причини, експерти називають той факт, що лікування було розпочато в ранньому віці. Ліки надали позитивний ефект, а їх застосування було завершено у вельми сприятливий для цього час. Про повне вилікування мови поки не йде, але факт довгострокової ремісії (і можливого близького одужання) показали численні обстеження. Цей приклад може виявитися вкрай важливим для боротьби з ВІЛ на ранній стадії.

Нагадаємо, раніше інші дослідники прийшли до висновку, що за допомогою генетично модифікованого вірусу імунодефіциту можна вилікувати таке небезпечне захворювання як синдром Віскотта — Олдріча. Втім, дана хвороба зустрічається рідко.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСовременная медицина продливает жизнь человеку

Новости о ЗдоровьеМинистерство здравоохранения разрешило частным клиникам выдавать больничные

Здоровье и медицинаУ Харкові пройде Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети