Гладкі люди частіше хворіють на смертельні захворювання

15 ноября 2015
2311 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11061.jpg

Група фінських вчених упевнена в тому, що зайва вага після 40 років сприяє розвитку важких захворювань, які можуть у майбутньому призвести до смерті. Упродовж тривалого часу фахівці опитували і обслідували людей у віці від 40 років і вище. Поріг становив 70 років. З'ясувалося, що зайву вагу після 40 років підвищує ризик виникнення проблеми з серцем і судинами.

Також фахівці заявили, що гладкі люди можуть захворіти онкозахворюваннями.

 

Фахівці повідомили, що навіть ті люди, які схудли до 40 років, мають ризик виникнення смертельних хвороб, але при схудненні ризик розвитку захворювань знижується. Саме тому з раннього дитинства не варто запускати тіло. Батьки повинні приділяти спортивному розвитку дитини велику увагу. Вони повинні вчити його, що в дорослому житті він сам повинен не допускати ожиріння займаючись спортом і правильно харчуючись. Якщо говорити про зайві кілограми у людини в цілому, їх поява в будь-якому віці негативно позначається на здоров'ї людини.

 

 Більшість огрядних людей страждають від захворювань серця, судин, дихальної системи або ж опорно-рухового апарату. У дитинстві такі прояви можуть бути не помітні, оскільки організм ще молодий, але в зрілому віці людина може відчути перші сигнали хвороби.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети