Як легко схуднути?

7 сентября 2015
3066 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10233.jpg

Вчені з Корнельського університету запевняють, що їм вдалося знайти легкий і дешевий спосіб схуднути. За їхніми словами, для того, щоб розлучитися із зайвими кілограмами, потрібно всього лише скоротити обсяг обідньої порції.

Керівник дослідження професор Девід Левицькі і його студентка Карлі Пакановскі вивчали режим харчування 17 добровольців протягом п'яти тижнів. У перший тиждень учасники їли все, що хотіли. У наступні два тижні половина групи вибирала на обід одну з шести страв з встановленим вмістом калорій, а в інші прийоми їжі їм дозволяли їсти все, що вони хотіли і в будь-яких кількостях. В останні два тижні друга група добровольців дотримувалася аналогічних обмежень.

У підсумку за 10 днів скромних обідів, коли учасники споживали на 250 калорій в день менше, ніж зазвичай, вони втратили в середньому півкілограма.

«Якщо дотримуватися запропонованого нами режиму харчування протягом року, то можна скинути більше 11 кілограмів», — говорить Левицькі. Він зазначає, що після легкого обіду випробувані не відчували себе більш голодними через зменшення порцій. Більше того, у них не було потреби компенсувати недоїдання в інші прийоми їжі або в інші дні.

Дослідження показує, що замінники їжі, містять багато білків і клітковини, які призводять до втрати ваги не тому, що пригнічують апетит, а через зменшення кількості споживаних калорій. «Для того щоб зупинити розвиток ожиріння, ми повинні навчитися споживати менше калорій. Ми пропонуємо простий і недорогий спосіб схуднути », — заявив Левицькі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаДієти можуть викликати рак

Здоровье и медицинаОдин стакан пива допомагає схуднути

Здоровье и медицинаЩоденне зважування допоможе вам схуднути

ОбществоЖахливі дані виявилися в американській школі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети