Як навчитись любити себе?

20 июня 2015
2182 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9244.jpg

Іноді люди переходять від стану невдоволення собою в стан ненависті до себе. А причиною цього, як правило, є не об'єктивні фактори, а ілюзії, які ми самі собі придумали і яким не зуміли відповідати. Ми постараємося пояснити, в чому полягають ці ілюзії, і як їх розвіяти раз і назавжди.

1. Недостатня крутість

Часто ми докоряєм себе за те, що не стали тим, ким хотіли, не досягли того, чого хотіли і т. д. Крім ненависті до себе, ми ще й починаємо живити ненависть до тих, хто досяг бажаного нами ідеалу.

Варто відзначити, що вся ця ненависть часто замінює елементарні дії в напрямку мрії. Бажаючи бути кращими, нас цілком влаштовує бути гіршими і відчувати жалість до себе і ненависть до тих, хто не робить так само.

Хочете чогось-почніть це робити. Якщо ви точно цього хочете – на перевірку виявляється, що всі ці висоти не потрібні нам для щастя, просто ми боїмося це визнати.

2. Відсутність перемог

Багатьом з нас здається, що перемога в чому-небудь (над собою, на роботі, у суперечці або давнє суперництво) забезпечить нам щастя і успіх. Насправді мить перемоги настільки коротка, що багато хто з нас навіть не встигає її як слід відчути.

Схуднувши на 10 кілограмів, ви не станете безмірно щасливою, в тому розумінні, що інші проблеми ніяк не випаруються з вашого життя, і святкувати свій тріумф ви не зможете вічно – вам самим це набридне.

Насправді перемог немає. Є просто життя. І те, як ми живемо, визначає те, ким ми є і як ставимося до себе. Гонитва за примарами призводить лише до співчуття. Не мучте себе через це і перегляньте свої пріоритети, інакше смак у будь вашій «перемозі» буде гірким, з присмаком розчарування.

3. Відсутність популярності

Ми занадто стурбовані думкою інших людей і цифрами, в яких вони виражаються. Соціальні мережі та інтернет тільки підживлюють цю ілюзію, перетворюючи наше життя в пекло.

Варто усвідомити, що маленька кількість лайків на вашій фотографії не означає, що ви некрасиві або недостатньо гарні, вузьке коло ваших шанувальників не означає, що ви бездарні. Приклади можна продовжувати до нескінченності.

Обміркуйте свої вчинки і плоди своєї діяльності. Якщо ви вважає їх гідними, жодні цифри та коментарі не повинні змінювати вашу думку.

Припиніть жити ілюзіями і почніть діяти. Тільки так ви перейдете від стану ненависті до стану безмежного і повного щастя.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЯк швидко стати мільйонером

Образование и наукаЧому наш голос звучить по-різному?

Здоровье и медицинаУряд занадто повільно бореться з наркоманією

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети