Як побороти стрес?

20 августа 2015
2572 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10123.jpg

Стрес цілком може вас вбити. Не треба посміхатися: невидимі причини не менш небезпечні, ніж очевидні. Довга, затяжна хвороба, синдроми якої неясні, а симптоми складно піддаються оцінці лікарів — ось з чим можна порівняти стрес. Не займаючись власним психічним станом, ви ризикуєте всім. Зруйнована кар'єра буде мінімальною розплатою за безпечність.

Шукайте допомогу

Один з найбільш складних етапів. По-перше, вам потрібно самому визнати свій стан. Це вже непросто для більшості з нас. По-друге, необхідно довіритися сторонній людині. Сказати другові, що ви дійсно не справляєтеся зі стресом. Вам потрібна людина хоча б для того, щоб розвантажити власну голову: більшу частину часу ви присвячуєте тільки думкам про стрес. Це замкнуте коло, вийти з якого допоможе тільки хтось інший.


Візьміть відпустку

В епоху тотального кар'єризму, коли навіть пара пропущених днів може поставити хрест на будь-якому, незаплановану відпустку дійсно лякає. Лякає невизначеністю надалі — хто прийде на моє місце? Не скоротять чи мене? Перестаньте хвилюватися і про це. У ситуації, коли на одній чаші знаходиться ваше власне психічне здоров'я, а на іншій — всього лише якась там робота, вам навіть не варто замислюватися. Просто зрозумійте: перерва в місяць може дійсно відтягнути вас від краю прірви. І місяць — не той термін, який може стурбувати нормального роботодавця. В крайньому випадку — просто знайдете іншу роботу, не велика біда.


Дізнайтеся ворога в обличчя

Сучасна медицина, якою би банальщиною це не звучало, на місці не стоїть. Вже зараз існує набір певних гаджетів, які дозволяють відслідковувати рівень напруги мускулатури тіла — а отже, і загальний рівень стресу також. Знання про це вже дає вам потрібну інформацію для звернення до лікаря. Не бійтеся дізнаватися — і результат не змусить себе довго чекати.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети