Як позбутись неприємного запаху з рота?

3 января 2016
4649 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11588.jpg

Ні для кого ні секрет, що ніхто не любить неприємний запах з рота, але хороша новина в тому, що існують відносно прості способи позбутися від поганого запаху.

Неприємний запах з рота виходить від газів, які виробляють скупчення бактерій на яснах, зубах і язику.

До таких висновків дійшов доктор Джеффрі Шпігель, який працює отоларингологом у Бостонській клініці.

Багато з цих газів містять сірку, яка і надає їм специфічний запах. Найпростіший і очевидний спосіб лікування, це чистити зуби щіткою і ниткою. Підійде також скребка для язика, яка допоможе видалити бактерії, які осіли на задньому частині язика.

Якщо це не допомагає, пора відвідати стоматолога. Певні види бактерій могли глибоко вразити зуби, і впоратися з цим може тільки професіонал. Заодно дізнаєтеся, чи немає у Вас карієсу, і вчасно підлікуєте хворі зуби.

Ще однією причиною можуть бути виділення з носових пазух. Можна промити ніс сольовим розчином, а краще відвідати отоларинголога. Іноді мікроби скупчуються в мигдалинах і утворюють камені, які погано пахнуть.

Мигдалини можна очистити від каменів за допомогою пристрою, званого Waterpik, який впорскує в мигдалини воду під тиском. Але якщо мигдалини є достатньо великими і постійно накопичують камені, то їх необхідно видалити.

Якщо жоден з перерахованих вище способів не покращує Ваше дихання, прийшла пора перевірити шлунок. Основна причина «шлункового» запаху, це кислотний рефлюкс, стан, при якому кислота та інший вміст шлунка потрапляє в стравохід. Від цієї проблеми можна позбутися за допомогою антацидів та інших лікарських препаратів.

Найголовніше — не відкладати візит до лікаря. Адже звичайне несвіже дихання може привести до досить серйозного захворювання.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаМедики навчились дивитись у майбутнє

Общество​16-річній американці без носа і очей нарешті імплантують ніс

Здоровье и медицинаПроблеми з зубами ведуть до захворювань серця і навіть недоумства

Здоровье и медицинаЧто делать, если после удаления зуба остался осколок?

Здоровье и медицинаЧтобы малыш не боялся зубного врача

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk