Широко відомо, що для того, щоб добре виглядати, бадьоро відчувати себе на протязі всього дня, мати відмінний настрій, потрібно для початку просто виспатися.
Наші рекомендації допоможуть вам у цьому.
—
Іноді буває, що звичайний сон перетворюється на катастрофу, адже заснути ніяк не вдається. Гаразд, разове недосипання ще компенсуємо чашкою міцного чаю або кави, а ось регулярне — згубно впливає на здоров'я: порушується гормональний обмін і послаблюється імунітет.
Але як домогтися того, щоб недосипання не нашкодило здоров'ю, і людині вистачало життєвих сил та енергії витримувати будь-які навантаження, якими сповнена сучасне життя?
Кожній людині для повноцінного відпочинку під час сну потрібна різна кількість часу. Наприклад, Петро І міг набратися сил і за 5 годин, а Наполеон Бонапарт, збираючи колекцію військових досягнень, дозволяв собі лише трохи подрімати. Але вчені все ж прийшли до єдиної думки, що в середньому дорослій людині для підтримки здоров'я потрібно 8, мінімум 7 годин сну на сутки.
Необхідно дотримуватися правил гарного сну.
Відпочити найкраще можна саме вночі. Оскільки в цей час вся природа скорочує життєвий ритм. Саме вночі наш організм здатний повністю розслабитися, відродити клітини і вивести шкідливі речовини.
Вечірня прогулянка — відмінний засіб для солодких снів. У той же час, не забувайте, що займатися спортом потрібно за 2 години до сну.
Скоротіть калорії на ніч. Під час сну організм менше витрачає енергії, тому не здатний направляти поживні речовини на відновлення м'язів, перетворюючи їх лише в жирові клітини. А сама травна система, запускаючись в роботу, сприяє припливу крові до черевної порожнини, тим самим змушуючи шлунок працювати в подвійному режимі, а нервову систему зайвий раз «бентежити». Але якщо все ж необхідно підкріпитися, виберіть нежирний йогурт або кефір, відповідні для вас фрукти.
Затемнення в кімнаті.
Постарайтеся спати в абсолютній темряві, закрийте щільно завіси.
Думки про позитивне. Залиште в попередньому дні свої проблеми, тривоги, турботи. Прочитайте улюблену добру книгу, адже хвилюючі сюжети завантажують підсвідомість і викликають болісні сновидіння.
Ідеальна температура.
Забезпечте в спальні температуру близько 20 градусів.
Обов'язково провітрюйте свою кімнату — і здоровий сон вам забезпечений. Відкривайте на ніч кватирку.
Спіть на рівному ліжку.
Уникайте занадто м'якого матраца або подушок, які викривляють хребет і не дозволяють тілу розслабитися.
Ванна.
Допоможе впоратися з «сонними» проблемами і хвойна ванна або додайте у воду ефірні масла ромашки або лаванди. Пахощі цих трав допоможуть налаштуватися на повноцінний відпочинок.
Напої.
Снодійним ефектом володіють і чашечка теплого молока з медом на ніч або ж ромашковий чай.
—
Кохайте і будьте коханими. Закохані люди сплять набагато краще і більш здоровим сном.
Не економте на сні, адже тільки він здатний нагородити вас зарядом позитиву, хорошим настроєм, прекрасним самопочуттям на весь прийдешній день.
Бажаємо солодких снів!
Новости Общества → «Facebook» предлагает пользователям 50 вариантов пола
Новости Киева → Київ після «Евромайдана» будуть відновлювати спонсори
Новости Украины → Евросоюз и США не собираются финансировать Украину - пресс-секретарь Эштон
IT-Технологии → «iOptik»: контактні лінзи доповненої реальності
Происшествия → Украинец, который пытался захватить самолет в Турции, потребовал освободить «майдановцев»