Як правильно зачати дитину?

5 июля 2015
3880 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9492.jpg

Коли парі ніяк не вдається зачати дитину, у неї логічно виникають питання про причини можливого безпліддя. Багато чого з того, що ми чуємо від друзів, рідних і колег на цю тему не завжди відповідає дійсності. Гінекологи розвінчують найпоширеніші міфи про фертильність жінок і чоловіків.

Міф: більшість пар зачинають дитину незабаром після того, як починають спроби

Правда: Зазвичай чоловіки і жінки уникають будь-якої ймовірності вагітності, поки вони молоді, адже в цей час на першому місці для них стоїть навчання і кар'єра. Потім, коли вони створили сім'ї, контрацепція поступово виключається і пара переконана, що вагітність настане відразу ж. Коли ж цього не відбувається протягом декількох місяців, приходить розчарування. Насправді пара навіть при самому сприятливому сценарії має тільки 25% ймовірності успішної вагітності. Деяким парам знадобиться медична допомога, щоб стати батьками.

Міф: жінка здатна завагітніти аж до менопаузи

Правда: По-перше, важливо знати, що народжуваність дійсно знижується з роками. Вік 35 років – це та межа, після якої починається зниження фертильності. Тим не менш, багато жінок не знають, що здатність до дітородіння постійно знижується після 30. Між 31 і 35 роками випадкова вагітність наздоганяє лише 3% жінок. Після 35 років коефіцієнт народжуваності падає. Якщо парі не вдалося зачати до 40 років, то в половині випадків це говорить про безпліддя.

Міф: фертильність чоловіка не зменшується з роками

Правда: як правило, звичка відкладати народження дітей на більш старший вік спостерігається частіше у чоловіків. Ідея, що плодючість чоловіка буде такою ж як раніше, на відміну від жінки, – невірна. Чим старший чоловік, тим важче для нього стати батьком, так як якість сперми знижується. Навіть ДНК, що міститься в спермі, поступово починає «ламатися». Крім поганої якості сперми, у літнього чоловіка знижується сексуальна активність, з'являється еректильна дисфункція.

Міф: якщо пара не може мати дітей, як правило, винна жінка

Правда: історично при безплідді пари прийнято було покладати відповідальність на жінку та її репродуктивну систему. Тим не менш, низька якість сперми, схоже, сьогодні є домінуючою проблемою, відповідальної за 20% випадків безпліддя у парах. У 30-40% проблема криється в обох партнерах. Чоловіче безпліддя – це проблема не тільки слабких фізично, літніх або хворих чоловіків. Навіть юні спортсмени стикаються з проблемами безпліддя, наприклад, через малий обсяг сперматозоїдів.

Міф: якщо жінка піде на ЕКО, то може зачати двійню або трійню

Правда: в останні десятиліття методи лікування безпліддя удосконалювалися і принесли зростання багатоплідної вагітності. З іншого боку, зросли і пов'язані з нею ускладнення, такі як передчасні пологи та неонатальні захворювання. Тому лікарі, які проводять ЕКО, рекомендують обмежити кількість ембріонів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯк зробити дитину генієм

Новости в мире​5-річна дитина зламала авторизацію «Xbox Live»

РелизыПОДАРУЙ ДИТИНІ ДИВО ДО ВЕЛИКОДНЯ!

Женский разделЯк допомогти дитині вивчити вірш?

Скандал​«Наші розстріляли машину - убили батька і матір, живою залишилася тільки дитина», - перемовини бойовиків (АУДІО 18+)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети