Як продовжити собі життя?

15 июля 2015
3128 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9658.jpg

Дослідники з Університету Південної Каліфорнії (USC) розробили дієту, яка несе такі ж сприятливі наслідки для здоров'я, як і довгострокові обмеження в раціоні, наприклад, піст. Однак її ефект проявляється за п'ять днів і в першу чергу омолоджує організм, заявляють вчені.

Автор дослідження, доктор Вальтер Лонго зазначає, що при розробці цього методу враховувалися накопичені знання не тільки в фізіології і медицині, а й геронтології. Їх вишукування опублікував науковий журнал «клітинний метаболізм».

Дослідники переконалися, що багато індивідів дійсно живуть довше, якщо обмежують калорійність свого раціону і правильно розподіляють навантаження в харчуванні. Щоденне скорочення тяжкості спільної трапези на 30-40% оберігає нас від діабету і раку, запобігає серцевим хворобам, пишуть «Природні Новини».

Метод каліфорнійських вчених припускає п'ятиденне пісне харчування з поступовим зменшенням калорій — від 15% у перший день і до 50% в останній. Ця дієта рясніє овочевими супами з різними, більш приємними людині інгредієнтами, а в якості часто вживаних напоїв повинен бути або ромашковий відвар, або хоча б щось, що містить її чай. В один із днів цієї дієти ви отримаєте всього 1090 калорій, 10% з яких сформують білки, 34% — вуглеводи, 56% — жири.

У наступні дні дієта буде містити всього 725 калорій в день, дев'ять відсотків будуть віддані білковим продуктам, 47% — вуглеводам, 44% — «корисним жирам». Дослідники проводили такі експерименти з мишами і кількість регенеративних стовбурових клітин по всьому організму у них збільшувалася, процес старіння сповільнювався. Це привело до створення нових нейронів, а також поліпшенню в процесах навчання і пам'яті, знизило ризик серцевих хвороб.

Вчені вважають, що поки їх метод знаходиться на стадії дослідження, практикувати його можна не частіше разу на три місяці і попередньо консультуватися з лікарем, якщо є хронічні захворювання.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВ людини знайшли третій мозок

Здоровье и медицинаГолодування захистить вас від раку

Здоровье и медицинаШпинат допоможе схуднути

Здоровье и медицинаДієти можуть викликати рак

Здоровье и медицинаХочете схуднути - ідіть в лазню

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети