Як в своєму житті досягти чогось більшого?

13 июня 2015
4788 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9130.jpg

У житті кожної людини зустрічаються різні люди. І деколи незрозуміло: чому одні особистості з легкістю долають навіть важкі перепони, а інші не можуть зрушити з місця незначну перешкоду. Чому одна людина в будь-якій ситуації здатна радіти життю і з посмішкою зустрічати кожен день, а інша знаходить багато негативного у дрібницях, вважаючи життя лише щоденною рутиною? Як же навчитися бачити світ у яскравих фарбах, позитивно дивитися на все, що нас оточує?

Всіх людей умовно ділять на два типи: оптимісти і песимісти. Оптимісти бачать не перешкоди, а можливість їх подолати. Песиміст будь-яку можливість вважає невдачею. Людина з позитивним мисленням здатна швидше досягти поставленої мети, адже вірить в її здійснення. Людина, яка бачить у всьому погане, постійно підозрює всіх в обмані, заздрості. Вона не здатна насолоджуватися тим, що у неї є. Адже такі люди впевнені в тому, що рано чи пізно це все втратять.

Негативні емоції здатні не тільки вплинути на душевну рівновагу, але принести шкоду здоров'ю. Люди, у яких переважають негативні думки, схильні до різних захворювань: виразки шлунка, інфарктів, інсультів, хвороби нервової системи. Вони частіше інших скаржаться на головні болі, підвищений артеріальний тиск. Для песимістів характерний ослаблений імунітет, вони схильні до простудних захворювань.

Оптимістичні погляди на світ, навпаки, благотворно впливають на швидке одужання. Позитивні емоції дозволяють людині швидше позбутися від запальних процесів і здатні знизити рівень болю. Оптимістичні думки забезпечують здоровий сон, а сміх дозволяє знімати м'язові затиски і покращує приплив крові.

Навчитися радіти життю не є складним завданням. Важливо виконувати деякі психологічні прийоми і уже через деякий час можна по-іншому, більш радісно дивитися на події в світі.

Насамперед, варто прийняти свої негативні думки і поступово навчитися позбуватися від них. Для цього необхідно змінити своє ставлення до себе. Адже часто люди сприймають один одного так, як уявляє себе людина. Знаючи це, необхідно кожен день знаходити в собі позитивні риси і хвалити себе за будь-яку виконану роботу. Іноді варто дозволити собі крім похвали отримати будь-яку винагороду: чашку кави, шоколадку або нові туфлі.

Варто дозволити собі знаходити в кожному знайомому позитивні якості, а в будь-якій події радісні моменти. Така вправа дозволить побачити в людях і речах, що здатне підняти настрій.

Не слід у всьому звинувачувати себе. У своїх невдачах і проблемах інших людей можуть бути винні якісь інші обставини. Крім того, варто зі свого лексикону прибрати подібні слова або поміняти їх на інші фрази: «мета», «завдання», «можливості». Таке сприйняття дозволить людині досягати більшого.

Важливо обмежити спілкування з тими людьми, у яких переважає негативний настрій, і навпаки більше спілкуватися з оптимістами. Щоб стати для них цікавим, варто знайти для себе якесь захоплення. Хобі дає можливість людині не тільки стати хорошим співрозмовником, але і дозволить відволікатися від можливих невдач. Коли людина пробує для себе щось нове, вона стає більш відкритою для позитивних думок. Не варто боятися робити те, що не є для індивіда природним. Адже так розкривається внутрішній потенціал і звільняється місце для позитивних емоцій. Можна спробувати зробити те, на що ніяк не наважувався: стрибнути з парашутом, зайнятися мистецтвом або піти на курси акторської майстерності.

Слід уникати перегляду кримінальних новин і телепередач, в яких обговорюються різні катаклізми. Адже найчастіше такі ситуації безпосередньо не пов'язані з конкретною людиною.

Великий вплив на позитивний настрій надає читання мотиваційної літератури, перегляд веселих комедій, прослуховування приємної музики. Слід дозволити собі більше сміятися і відпочивати. Можна зайнятися йогою, медитацією, частіше ходити на прогулянки або відвідувати басейн. Ці заняття сприяють розслабленню і отримання позитивної енергії.

Щоб позитивно дивитися на світ, досить регулярно виконувати деякі з перерахованих методів. Це дозволить через деякий час навчитися цінувати життя у всіх її проявах, радіти зустрічі з хорошими людьми і робити щасливими не тільки себе, але і близьких людей.

Похожие статьи:

ОбществоШість слів котрі не дають нам бути щасливими

ОбществоЯк не думати про погане?

Здоровье и медицинаЯк позбутись нежитю

Женский разделКак заменить негативные мысли на позитивные

Здоровье и медицинаЧим зайнятись, щоб не впасти в депресію?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk