Як визначити гея?

11 сентября 2015
3562 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10292.jpg

Провідні науковці реалізували цілий комплекс досліджень, підсумки яких здивували всіх лікарів.

Як стало відомо, основною метою здійснення випробувань став пошук генетичних компонентів, що впливають на розвиток гомосексуальності. На думку експертів, в найближчому майбутньому співробітники клінічних центрів зможуть виявляти схильність до нетрадиційних статевих контактів за допомогою унікального аналізу.

Останній досвід, здійснений лікарями зі Сполучених Штатів Америки, показав, що в світі спостерігається певна залежність між групою крові людини і його сексуальною орієнтацією. Під час проведення спостережень команда медиків встановила, що ні колір очей, ні колір волосся не впливають на інтимну особливість індивідуума. Однак, коли дослідники стали вивчати червону рідину респондентів, виявилося, що саме вона впливає на прийняте людьми рішення, що стосується ймовірності появи гомосексуалізму.

Найбільш часто неправильна статева орієнтація зустрічається серед дівчат, які володіють другою групою крові. Якщо говорити про представників сильної статі, то найбільше число геїв спостерігається серед юнаків з іншим типом червоної рідини.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаРак крові тепер лікуватимуть іншим способом

Здоровье и медицинаРясне потовиділення вночі? Бігом до лікаря!

Здоровье и медицинаМистецтво лікування: Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків відбудеться в Ужгороді

Образование и наукаВчитись в медичному університеті тепер не вигідно

ОбществоСерце синього кита важить 181 кг

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети