Як зробити дитину генієм

15 мая 2015
2910 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8649.jpg

Кожен батько думає, що його дитина геній. Так воно і є, насправді. Природа при народженні заклала в малюка величезні задатки і наше завдання, як батьків розвинути ці здібності. Практика показує, що саме в першій дитині молоді матусі намагаються розвинути геніальність. Рано вчать читати, писати. І потім кожен раз відчувають гордість за своє чадо. Потрібно враховувати, що розвиток у кожної дитини індивідуальний. Хтось раніше почав говорити, хтось ходити. Головне, не зупинятися на досягнутому.

Навіть якщо кругом говорять «Навіщо все це, в школі всі будуть навчатися за однією партою» і в цих словах є частка правди. Якщо поставлена мета, виховати дитину з рівнем інтелекту вище середнього, не можна зупинятися. Потрібно розуміти, що, можливо, доведеться дитину возити в спеціалізовану школу, додатково займатися, а на це потрібно додатково час і гроші.

Дуже часто можна спостерігати, як дорослі реалізують свої мрії в дітях, не враховуючи їх бажання, і це найбільша помилка.

Любов до книг, прищеплена з дитинства, стане серйозним фундаментом в майбутньому. Адже саме з книг дитина буде черпати все нові і нові знання і це стане альтернативною заміною комп'ютера і телевізора.

«Завантажуйте» дитині логічні ігри, кросворди, ребуси і про спорт не варто забувати. Уникайте перевтоми дитини, і примус до занять ніколи не принесе користі. Потрібно створити умови для розвитку. У малюка завжди повинні бути під рукою пластилін, фарби і кольоровий папір, конструктор. Дрібна моторика підсилює мозкову діяльність, саме в ранньому віці клітини мозку більше зростають. Розвивайте за допомогою ігор пам'ять, інтелект та інші творчі здібності.

Часто батьки приймають помилкове рішення почати вивчення іноземної мови в ранньому віці. Вже доведено, що саме після 7 років, дитина більш обдумано підходить до навчання. Класичну музику рекомендують слухати ще будучи вагітною, і коли дитина з'явилася на світ, потрібно продовжувати її включати, в цьому випадку мозкова діяльність тільки поліпшується.

Якщо не полінуватися, можна знайти різні методики раннього розвитку. Вони всі різні, але мета у кожної одна, сформувати міцний фундамент, на якому, буде будуватися все вище і вище будинок знань. Допоможіть своїй дитині пізнати світ, станьте для нього старшим другом, і якщо навіть геній не виросте, але те, що виросте різнобічно розвинена особистість, це однозначно.

Похожие статьи:

Женский разделЯк допомогти дитині вивчити вірш?

Новости в мире​5-річна дитина зламала авторизацію «Xbox Live»

Скандал​«Наші розстріляли машину - убили батька і матір, живою залишилася тільки дитина», - перемовини бойовиків (АУДІО 18+)

РелизыПОДАРУЙ ДИТИНІ ДИВО ДО ВЕЛИКОДНЯ!

ОбществоЯк правильно виховати дитину?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети