Яка користь від порнофільмів?

16 апреля 2015
11158 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8303.jpg

Вам здається, що фільми для дорослих — це непристойно і аморально? Що порно дивляться тільки збоченці й маніяки? Я доведу вам, що таке кіно дуже навіть і корисне!

Один мудрець казав: «Секс порівнюється чищенні зубів. Цим потрібно займатися регулярно, але не цілими днями безперервно ». Те ж саме можна сказати і про перегляд порно. Людство пройшло довгий шлях від думки, що фільми для дорослих — це абсолютне зло, до прийняття цього жанру як факт. Однак мені належить ще дуже багато зробити, щоб остаточно позбутися упереджень, яких досі існує більш ніж достатньо.


Порно стоїть на сторожі громадської безпеки

Є усталена думка, що перегляд порнографії викликає падіння чутливості і дає неправильні уявлення про те, яким має бути сексуальне життя. Це може бути правдою — якщо, звичайно, дивитися таке кіно 24 години на добу. Вчені, проте, відкрили цікавий зв'язок: зростання популярності фільмів 18+ серед населення значно знижує кількість сексуальних злочинів! Дослідження проводилося на 688 дорослих датчанах обох статей і довело, що перегляд жорсткого порно сприятливо впливало на їх інтимне життя, ставлення до сексу і сприйняття протилежної статі допомогло більш позитивно дивитися на світ. Виходить, чим більше ми дивимося порно, тим краще стає наше життя!

Більш того, у своїй статті для журналу Psychology Today відомий сексолог Девід Лей повідомляє, що у жінок більш сильна фізіологічна реакція на кіно для дорослих, ніж у чоловіків.


Порно допомагає партнерам краще зрозуміти один одного

Багато хто до цих пір вважають за краще приховувати той факт, що час від часу вони мастурбують і дивляться порно. Але про це починають говорити все частіше, і притому без найменшої тіні сумніву — що повною мірою довів касовий успіх фільму «П'ятдесят відтінків сірого». Цікавий факт: головна складність вчених, що займаються вивченням впливу порно на людину, — знайти піддослідного, який жодного разу не дивився кіно для дорослих. Хто б міг подумати, що «чистий аркуш» — це така рідкість!

Психолог Девід Шранч в книзі «Воскресіння сексу: Вирішуємо інтимні проблеми і пожвавлюємо відносини» прямим текстом пише: «Порнографія сприяє розвитку емоційної та сексуальної близькості». Під час перегляду порно в компанії свого партнера ви досліджуєте таємні фантазії один одного, обговорюєте власні переваги і табу. Секс — не та тема, яку просто підняти під час, скажімо, вечері; в той час як перегляд відео додасть сміливості заговорити про те, що дійсно важливо і що вас хвилює. До того ж дуже складно додивитися фільм до кінця, не перейшовши до активних дій!


Порно корисне для здоров'я

Мастурбація під час перегляду порно — це весело, до того ж завдяки їй ви відчуваєте себе краще. Позбавляючись від стресу (а оргазм, як не крути, це потужна розрядка), ми стаємо більш спокійними. Нерозумно відмовлятися від того, що приносить задоволення.

Якщо вам здається, що це не досить вагомий довід, то ось вам кілька фактів. Під час оргазму в нашому організмі відбувається маса важливих хімічних і фізичних реакцій. Активно виробляється цілий коктейль гормонів, у тому числі і ендорфінів, що відповідають за гарний настрій (недарма сексуальну розрядку називають найбезпечнішим і недорогим антидепресантом). Зняття напруги також покращує кровообіг, розумову активність і допомагає впоратися з безсонням.


Порно розкріпачує

Знаючі люди радять: у пошуках справжнього, а не уявного розкріпачення, краще відмовитися від так званого «жіночого» порно — максимально «пригладженої» версії кіно для дорослих. Якщо є нормальна порнографія, навіщо знімати окремо фільми для жінок? Ті, хто стверджують, що вони потребують щось більш делікатне, — просто сексисти. Про яку рівноправність статей може бути мова, якщо хлопчики — направо, а дівчатка — наліво? Всі прихильники подібних гендерних розділень нав'язують нам власні уявлення про те, що таке жіноча сексуальність. Це вже точно ніколи не допоможе нам краще зрозуміти один одного ».

Точніше, мабуть, і не скажеш.


Порно надихає

Важливо пам'ятати, що фільми для дорослих пробуджують фантазії. Нас же надихають фільми? У цьому відношенні порно нічим не відрізняється від «Гри престолів» і «Американської сімейки». Звичайно, це всього лише кіно — але що заважає втілити в життя який-небудь з найбільш інтригуючих сценаріїв?

Дослідження своєї сексуальності — вірний спосіб зрозуміти себе і дізнатися все про свої уподобання. А експериментальний шлях в даному випадку — найнадійніший. Не варто придушувати в собі фантазії: те, що ви побачили одного разу на екрані, може дуже здорово стати в нагоді вам у житті!

Тому порно, безумовно, варто дати шанс — якщо ви досі йому його не дали.

Похожие статьи:

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ОбществоC крещением (+16)

Новости КультурыВиагра от революции

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети