Який вплив на організм вагітних надають помірні фізичні навантаження?

9 июня 2015
1972 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9065.jpg

За даними Американської асоціації діабету (American Diabetes Association), гестаційний діабет розвивається, як правило, під час 24-го тижня вагітності. Це одне з найбільш частих ускладнень вагітності, крім надлишкової маси тіла, — обидва з них можуть бути усунені за допомогою помірного фізичного навантаження.

У новому дослідженні, результати якого опубліковані в журналі «BJOG: an International Journal of Obstetrics and Gynaecology», вчені задалися метою з'ясувати, який вплив на організм вагітних надають помірні фізичні навантаження. У даному дослідженні взяли участь понад 2800 вагітних. У ході дослідження вони були зараховані до програми щодо виконання фізичних вправ помірної інтенсивності. До цих програм жінки практично не тренувалися.

У результаті дослідники встановили, що фізичні навантаження сприяють зниженню ризику розвитку гестаційного діабету більш ніж на 30%, а у тих, хто продовжує виконувати фізичні вправи протягом усього періоду вагітності, ця ймовірність знижується на 36% у порівнянні з тими, хто не веде активний спосіб життя в період вагітності. Крім того, учасниці, які проявляють помірну фізичну активність, були в середньому на 2 кг легші, ніж ті, хто нехтує тренуваннями, особливо якщо вони почали займатися гімнастикою у ІІ триместр вагітності. Дані ефекти були ще більш значущі, якщо учасниці поєднували помірні силові тренування з вправами на розвиток гнучкості, аеробними навантаженнями.

За словами вчених, жінкам не варто уникати фізичних вправ під час вагітності. Оскільки помірна фізична активність позитивно впливає на здоров'я вагітних і не несе загрози ні для матері, ні для дитини. За допомогою фізичної активності можна знизити ризик розвитку гестаційного діабету, преклампсії, артеріальної гіпертензії і передчасних пологів. Варто відзначити, що діти, що народилися від матерів без гестаційного діабету, мають менше шансів на розвиток ожиріння і менш схильні до ризику розвитку цукрового діабету в порівнянні з дітьми, народженими матерями, у яких був виявлений гестаційний діабет. Тому при нормальному протіканні вагітності, жінки можуть продовжувати виконувати фізичні вправи, якщо робили це раніше, або почати з невеликих фізичних навантажень, якщо до цього вели малорухливий спосіб життя.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЗдоровий сон - запорука здоров'я

Здоровье и медицинаСекс - це метод №1 для боротьби зі схудненням

Здоровье и медицинаВиявлено, що у мишей, що піддавалися впливу стресових факторів під час вагітності, існують зміни в мікрофлорі піхви і мікрофлорі потомства

Женский разделЯк пережити свою вагітність?

Здоровье и медицинаВчені створили таблетку, яка допоможе боротись із рівнем цукру в крові

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети