Яким повинен бути секс?

13 июня 2015
13442 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9134.jpg

Чуттєвість жінки пробуджується, відточується і стимулюється у взаємодії з партнером, під час ласки один одного. Це ситуація обміну впливами, які приносять партнерам задоволення. Тому кожен повинен знати про те, що іншому найбільш приємно. Необхідною умовою цього є зворотний зв'язок.

Показуйте партнеру, що вам подобається. Якщо він не буде точно знати, що вам приємно, то не зможе дати повного задоволення. Покладіть свою руку на руку партнера і без слів покажіть йому, які рухи, яка сила впливів для вас більш приємна. Потім дозвольте партнеру самому стимулювати вас. При цьому можете злегка торкатися його руки, щоб вносити деякі поправки.

Відгукуйтеся на ласки партнера. Якщо відчуєте, що якийсь вплив доставляє вам трохи більше приємних відчуттів, покажіть йому це. Можна використовувати слова, але значно ефективніше показати рухами тіла, деякими його реакціями, що вам більше подобається. Єдина умова – тілесні реакції, рухи, що відображають ваші сексуальні почуття повинні бути справжніми.

Прислухайтеся до тіла, відчуйте його найдрібніші бажання, рух і відреагуйте так, як вам хочеться. Інтенсивність реакції можете трохи підсилити.

Не поспішайте! Розкриття сексуальності не терпить поспіху. Виділіть 30 хвилин часу, протягом яких просто випробуйте різні ласки. Спробуйте зайнятися сексуальним спілкуванням без статевого контакту. Жінкам, які не відчувають оргазму у статевому акті, воно може дати, нарешті, відчути чуттєве задоволення.

Спробуйте ласки грудей і особливо сосків. Вони часто дають дуже сильні чуттєві реакції. Пам'ятайте, що чутливість грудей і сосків індивідуальна і в різних випадках і при різних впливах дає різний результат.

У одних вплив на соски готує ерогенні зони статевих органів до сприйняття сексуальної стимуляції. У інших жінок воно може привести до оргазму. Між грудьми і статевими органами існує нервовий зв'язок. Смоктання дитиною грудей матері викликає скорочення матки. Ніжне погладжування, розтирання, посмоктування, і навіть найлегше покусування сосків можуть викликати у жінки оргазм.

Деяким жінкам ласки грудей неприємні. Однак, можливо, це тільки тому, що вплив на них починається дуже рано чи проводиться занадто сильно. Спробуйте змінити характер впливу, зробіть його максимально легким і почніть вже після того, як всі інші ділянки тіла отримали свою частку уваги.

Жіночі груди часто володіють чутливістю, але вона залишається неопрацьованою. Її можна спробувати пробудити обережною, різноманітної стимуляцією. Якщо ж незважаючи на це груди залишається нечутливими, це потрібно прийняти як даність і експериментувати далі з іншими ділянками тіла.

Спробуйте ласки язиком. Вони можуть давати абсолютно особливі відчуття і послужать гарною прелюдією до статевого акту.

Випробуйте всі дії, виберіть з них найбільш приємні для вас і використовуйте їх кожного разу перед статевим контактом. І ще раз – не поспішайте!

Похожие статьи:

ОбществоC крещением (+16)

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Новости КультурыВиагра от революции

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети