Яку таблетку слід прийняти при похміллі?

19 ноября 2015
2531 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11107.jpg

Ібупрофен — одне з найбільш популярних знеболюючих.

 

Втім, він був виявлений випадково — вчені шукали альтернативу нестероїдних препаратів для лікування ревматоїдного артриту. Автори намагалися створити нові ліки, що володіє мінімумом побічних ефектів. Група вчених виявила здатність болезаспокійливого і жарознижуючого препарату ібупрофен збільшувати тривалість життя. У ті роки дослідники тестували розроблені ними з'єднання не тільки на лабораторних тваринах, але і на своєму власному організмі. Зараз це суворо заборонено.

 

Стюарту Адамсу (Stewart Adams) і його колегам належало протестувати більше 600 сполук, які були створені за 10 років роботи у фармацевтичній компанії Boots Pure Drug Company Ltd.

Ібупрофен протестував на собі саме Адамс.

 

Він розповідає, що одного разу повинен був виступати з промовою. Проте напередодні він був на дружній вечірці і тому вранці його мучило похмілля і жахлива головна біль. Він прийняв 600 мг створеного ним і його колегами речовини. Дуже скоро похмілля минуло, а головний біль вщух — новий засіб виявився неймовірно ефективним.

Адамс Стюарт, якому зараз 92 роки, у середині листопада 2015 отримав звання почесного доктора наук в університеті (University of Nottingham).

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСтворено алкогольний напій, який не викликає похмілля

Здоровье и медицинаТаблетка от ожирения

Здоровье и медицинаВчені створили таблетку, яка допоможе боротись із рівнем цукру в крові

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети