Кава допомагає спалювати жир

25 июня 2015
6073 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9343.jpg

Лікарі і дієтологи не мають однозначної думки щодо кави. Ряд з них відзначає небезпечні наслідки від вживання цього напою, особливо якщо ви курите — безсоння, підвищене почуття тривоги, серцево-судинні проблеми.

У той же час багато фахівців наполягають, що регулярне споживання цього ароматного напою, звареного саме з цільних зерен, а не в порошковому стані, особливо корисне. Про чотири ознаки того, що кава не так страшна, як її іноді представляють, пише дієтолог, послідовник альтернативної медицини і творець порталу про органічну і здорову їжу Spiritfoods Майкл Равенсторп.

Кава збільшує мозкову активність

Зерна кави містять високий баланс гірких алкалоїдів, які розширюють мозкові можливості, що доведено науково. В них зосереджений «корисний» кофеїн. Науковий огляд видання Nutrition Bulletin повідомляє, що чверть чашки кави, звареної з цільних зерен, збільшує візуальне і слухове сприйняття, стабілізує настрій і прояснює розум. Така кава може уповільнити звернення адезоніну в нашому мозку, який «заспокоює» його роботу і часом ліниво розслаблює людину, пише Natural News.

Кава допомагає спалювати жир

Кава прискорює метаболізм на 10%. Чим більша доза, тим більше калорій організм встигає спалити, однак лікарі не рекомендують сідати на кавову дієту — достатньо при відсутності медичних протипоказань виробити прийнятний обсяг напою і кількість разів у тиждень для його споживання.

Кава захищає нас від серйозних нейродегенеративних захворювань

Хвороба Альцгеймера і хвороба Паркінсона є найбільш поширеними причинами деменції в західному світі, і немає ніяких відомих і на 100% працюючих способів для лікування.

Тим не менше, ризик їх виникнення можна значно зменшити завдяки включенню в раціон їжі з цільними волокнами і клітковиною, а також пити натуральну каву хоча б три рази в тиждень. До такого висновку прийшли вчені з Європи, які провели дослідження на тему «Як кофеїн захищає від хвороби Альцгеймера». Це в тему активізації роботи мозку і корисних елементів у ньому.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети