Кетчуп може призвести до онкологічних захворювань

2 января 2016
1465 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11572.jpg

Вчені зі Сполучених Штатів змогли визначити, що цукор, що міститься в газованій воді і кетчупі, може призвести до онкологічних захворювань.

Медики повідомляють, що в ході проведення дослідів на лабораторних мишах, підвищений рівень сукралозу впливає на виникнення ракових клітин.

Експерти з Техаського університету (University of Texas) провели дослідження на лабораторних мишах, в результаті чого прийшли до висновку, що цукор, який міститься в кетчупі і газованій воді може спровокувати рак. Фахівцям на даний момент не вдалося більш детально вивчити дане питання, проте проведені досліди вже дали деякі результати.

 Учені повідомляють, що у деяких мишей, для яких була складена спеціальна дієта з підвищеним рівнем сукралози, після закінчення експерименту спостерігалася поява ракових клітин. Експерти також запевняють, що перераховані вище продукти найбільш небезпечні для жінок, оскільки можуть викликати рак грудей. Вчені закликають якомога більше скоротити в своєму раціоні продукти, в яких міститься велика кількість рафінованого цукру.

До слова, сукралоза (тріхлоргалактосахароза) — це порівняно новий високоякісний інтенсивний термостабільний підсолоджувач, розроблений англійською фірмою «Tate & Lyle» в 1976 році, який може застосовуватися в великому діапазоні виробництва продуктів — від напоїв до виробів хлібопекарської промисловості. Сукралоза виходить із звичайного цукру і має смакові характеристики подібні цукру.

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети