Комп'ютерні ігри корисні для мозку

2 октября 2015
2848 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10499.jpg

Як виявилося, для розвитку мозку з усіх комп'ютерних ігор найбільше корисні стрілянина і аркади, а зовсім не головоломки та ігри на кмітливість.

У цьому впевнені американські вчені, які досліджували мозкову діяльність геймерів. В результаті вони зробили висновок: саме ігри з примітивним ігровим процесом тренують і розвивають мозок.

Один з дослідників Шон Грін стверджує, що сучасні відеоігри трансформувалися в складні феномени, що містять принципи, важливі для появи позитивних змін у поведінці людини.

За словами вченого, активна форма навчання, яку пропонують ігри, ефективніша, ніж пасивне придбання знань.

Колега Гріна впевнений, що комп'ютерні ігри по-різному впливають на роботу мозку. Так, стрілялки не менш ефективні для розвитку розумових здібностей, ніж спеціально розроблені для цього гри. Приміром, стрілялки розвивають увагу, зір і уяву.

А те, що стосується казуальних ігор або карткових ігор, то вони не впливали позитивно на роботу мозку.

При цьому Грін і Зайтц відзначають, що є і негативні сторони комп'ютерних ігор. Так, вони знижують інтерес до реальних подій.

Треба сказати, що в свою чергу шведські вчені з'ясували, як впливають ігри на появу зайвої ваги. Навіть година гри дасть про себе знати — за цей час людина може зібрати непотрібні йому кілограми. Знову ж таки, швидше за все, це стосується прекрасної половини

Похожие статьи:

ОбществоКитаянка заморозила свій мозок

Здоровье и медицинаСон може розказати людині про її хвороби

Здоровье и медицинаЧервоне вино дуже корисне для мозку

Здоровье и медицинаЛюди з вищою освітою щасливіші за інших

Здоровье и медицинаВчені відкрили сенсаційну інформацію про людський мозок

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети