Лікування захворювань хребта сучасними методами

2 апреля 2014
7120 просмотров Голосов: 1 Автор:Василий Михайлюк
article4356.jpg

Ні для кого не секрет, що захворювання хребта зустрічаються майже у кожної людини і все більш частіше зустрічаються у молодому віці. Ця тенденція зберігається на всьому протязі розвитку людства: від періоду, коли людина стала на дві ноги і до теперішнього високо урбанізованого гомо сапієнс. І вона продовжується тому, що людина активно розвивається і дальше. І як показує практика, чим більше людство прогресує, тим більше страждає захворюваннями хребта. Особливо це стосується таких захворювань, як сколіоз та остеохондроз хребта.

Виникає запитання: як проводити лікування захворювань хребта і які методи використовувати? А ще більш важливо – які із них найбільш ефективні?

В арсеналі традиційної медицини є велика кількість препаратів, які здатні знімати біль в спині і запальний процес, покращувати живлення хрящової тканини. Але як показує практика, лікування з їх допомогою дає тимчасовий ефект або не дає його взагалі. Крім того, препарати мають багато побічних ефектів, тому лікування захворювань хребта з їх допомогою недоцільно. Із сучасних методів, які використовуються в приватному медичному секторі, слід виділити мануальну терапію і сучасні фізіотерапевтичні методи.

Мануальна терапія є основою, з допомогою якої проводиться лікування більшості захворювань хребта і має здатність впливати на причину. Вона дає можливість розблокувати сегменти хребта, усунути зміщення хребців і подразнення нервових корінців. Лікування з допомогою мануальної терапії в досвідчених руках дає негайний ефект. Після її проведення хворий одразу може відчути полегшення, розкутість в хребті і покращення рухливості. І, навпаки, у не професійних руках може нанести шкоду. Все залежить від фахівця. Тому виправданою є заборона на проведення мануальної терапії при захворюваннях хребта з боку офіційної медицини, так як є дуже велика кількість бажаючих використовувати мануальну терапію, однак не всі можуть робити це правильно. Адже головне правило медицини: не нашкодити.

Фізіотерапевтичні процедури привертають до себе увагу за рахунок своєї безпечності і в той же час ефективності. І так як розвиток медицини не стоїть на місці, з’являються все нові, більш потужніші і сучасні методи. Так, наприклад, із видів електротерапії колись використовували електрофорез. В нинішній час вже є дуже багато видів струму, які самі по собі дають гарний терапевтичний ефект без введення препаратів. Вищим пілотажем в цьому напрямку вважається високотонова терапія, яка з’явилась не так вже й давно. Вона володіє місцевою(протизапальна і знеболююча), так і загальною(посилення метаболізму) дією.

Лікування проводиться також за допомогою лазера. Новим напрямком цього виду впливу є HILT-терапія. Це терапія лазером високої потужності. Вона є потужним біостимулятором для відновлення хрящової тканини, нервової провідності і є незамінною при захворюваннях хребта.

Із фізіотерапевтичних методів також використовується суха і підводна витяжка хребта. Вони використовуються відносно недавно, але обладнання весь час удосконалюється для більш безпечного і ефективного проведення процедур.

Якщо враховувати, що хвороби прогресують і змінюють свої прояви, лікування повинно проводитись з урахуванням цих факторів, а також крокувати поруч з прогресом.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk