Лінь - вроджена якість

17 ноября 2015
2227 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11077.jpg

Дослідження довело, що лінь — вроджена якість

 

Дослідники з Великобританії прийшли до висновку, що ліниві люди не винні в такій шкідливій звичці. Виховування дитини ніяк не впливає на те, чи буде він у дорослому віці працьовитим або, навпаки, ледачим. За словами фахівців, лінь є вродженою якістю.

 

Британські вчені стверджують, що не можна змушувати всіх людей працювати однаково. Якщо одна людина може трудитися без відпочинку і перерв по 15 годин, це ще не означає, що всі інші можуть наслідувати його приклад.

 

Фахівці провели дослідження, і його результати призвели експертів в шок: виявляється, за лінь відповідає певна ділянка головного мозку. Її діяльність пов'язують з умінням швидко реагувати, бути активним і мати гарну координацію. Чим менше розвинена ця ділянка, тим повільніший чоловік.

 

Вчені стверджують, що лінь і відсутність активності можуть бути вродженими і навіть передаються у спадок в деяких випадках. Втім, експерти впевнені, що ледачу людину можна «розбуркати», і багато що залежить від нього самого. Перебороти лінь можна, але для цього необхідно щодня працювати над собою і ставити важливі цілі. Чим більше буде завантажувати себе людина, тим легше йому будуть даватися найскладніші справи і проекти.

Похожие статьи:

Новости ОбществаХвороби українського хліба: чому він так швидко пліснявіє

IT-ТехнологииЯк перевірити якість бензину?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети