Лежачи на дивані, чоловіки худнуть швидше жінок.

17 марта 2015
2526 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7819.jpg

Сидячий спосіб життя дозволяє спалювати зайві калорії. Але це стосується тільки чоловіків, а не жінок, як стверджують вчені

Дослідники з Великобританії вирішили провести експеримент і з'ясувати, яку кількість калорій витрачають три сімейних пари під час повсякденної активності. Виявилося, що між чоловіками і жінками в цьому питанні існують великі відмінності. За умовами експерименту всі шість його учасників з'їдали однакову кількість їжі на 600 калорій перед різними періодами активності: за годину до походу в спортзал, за три години перед збиранням приміщення або відпочинком на дивані.

Потім вчені оцінювали кількість згорілих калорій. Так, одна сімейна пара провела першу половину дня на дивані. Однак за цей період чоловік зумів спалити 640 калорій, а дружина тільки 292. Як вважають вчені, жінки спалюють менше калорій в стані відпочинку, ніж чоловіки, оскільки вони, як правило, важать менше і володіють меншою м'язовою масою. А м'язи якраз і спалюють калорії.

Ще одним цікавим висновком дослідження стала інформація про те, що легка робота по дому дозволяє спалювати таку ж кількість калорій, як і інтенсивні вправи в спортзалі, після яких у людини змінюється інтенсивність дихання і з'являється піт. Так, одна сімейна пара спалила 834 і 729 калорій відповідно під час занять спортом, коли вони піднімали важкі гирі в залі. У той же час інша сім'я позбулася 862 і 629 калорій відповідно в ході спільного прибирання приміщень.

Самі вчені назвали цей результат несподіваним, так як було прийнято вважати, що калорії найбільш ефективно спалюються саме в спортзалі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети