Любов - це тільки психічний розлад

31 мая 2015
3174 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8911.jpg

На тему кохання написано мільйони книг, пісень, купа фільмів. А все-таки, ця, здавалося б, затерта тема в усі часи буде актуальна. Те, що колись вважалося чимось піднесеним, через що люди гинули, зараз вчені називають звичайною психічною хворобою. Почуття любові поставили на один щабель з алкогольною та наркотичною прихильністю! Навіть Всесвітня організація охорони здоров'я поставила любов до ряду психічних розладів. Так що ж любов можна лікувати звичайними медичними способами?

Прояв цього почуття можна пояснити чисто біологічно. Ліва півкуля людського мозку відповідає за логіку, а права – за почуття і емоції. У період закоханості права півкуля починає працювати щосили, а ось ліва – пригальмовує. Звідси і безрозсудні вчинки закоханих.

Особливо піддатися почуттю любові легко з настанням весни, коли воєдино сходяться відразу фактори гормонів, красивої картинки і лібідо. Сонячні промені, як ніколи, краще сприяють виробленню серотоніну в організмі, по жилах течуть коктейлі гормонів, людина відчуває радість, приплив енергії і сил, залучаючи підсвідомо інтерес протилежної статі. Плюс до всього жінки починають знімати одяг, чим неабияк приваблюють чоловіків. А ще сонце сприяє виробленню тестостерону, тобто прокидається сексуальний апетит.

Виявляється, любов ще й заразна штука. Якщо серед присутніх буде хоча б одна людина, що піддається гіпнозу, утворюється ланцюгова реакція, і він потягне за собою всіх інших.

Але, на щастя, а може для когось і навпаки, любов по закінченню весни не йде. Коли людина відчуває до кого-то пристрасть, виробляється в організмі гормон окситоцин, що може тривати близько 17 місяців. Хоча, у деяких це може тривати не більше одного. Так що, якщо хочете назавжди прив'язати до себе людину, потрібно правильно використовувати цей час. Наприклад, обзавестися спільними інтересами або планами на майбутнє. Таке вже забивається в ліву півкулю, а логіка, як відомо, набагато надійніша будь-яких почуттів і емоцій.

Знати це все, звичайно ж, не завадить, але все ж так хочеться вірити в те, що любов – це щось неземне, те, що виникає на енергетичному рівні, а не внаслідок якихось біологічних процесів в організмі, те, що неможливо пояснити науково, і описати словами. А адже раніше через любов гинули на дуелі, чоловіки здійснювали заради жінок шалені вчинки, на які зараз вже навряд чи хтось здатний. А сьогодні це все можна назвати просто «гальмуванням лівої півкулі головного мозку».

Похожие статьи:

ОбществоCелфі - серйозна хвороба

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости НаукиУченые сфотографировали «руку Бога»

Новости НаукиАрхеологи нашли гробницу неизвестного фараона Египта

Новости Сельского хозяйстваВ Украине действует прозрачный рынок средств защиты растений - Минагрополитики

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети