Люди з вищою освітою щасливіші за інших

5 октября 2015
3150 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10523.jpg

Фахівці провели сканування головного мозку 460 добровольців і використовували його для створення усередненої карти процесів і зв'язків мозку учасників. Зокрема, було встановлено, як 200 окремих областей мозку повідомляються один з одним.

Отримані результати показали, що моделі зв'язків мозку, які відрізняються між людьми, можуть допомогти визначити, чи будуть люди щасливі і задоволені своїм життям або ж будуть нещасні.

Карта зв'язків мозку була представлена дослідниками у вигляді шкали, на одному кінці якої знаходилися позитивні аспекти життя, такі, як хороша пам'ять, багатий словниковий запас, задоволеність життям і хороша освіта, а на іншому кінці шкали були відображені негативні аспекти, в тому числі гнів, вживання наркотичних речовин і погана якість сну.

Таким чином, більш сильні зв'язки між регіонами мозку корелюють з позитивними аспектами життя людини і щастям, в той час як менш виражені зв'язки мали асоціацію з низькою задоволеністю життям і негативними аспектами поведінки, кажуть вчені.

Похожие статьи:

ОбществоЯк стати щасливішим і добре себе почувати

Здоровье и медицинаЯк стати щасливим?

Здоровье и медицинаЧому ми не можемо бути щасливими?

ОбществоЩастя залежить від грошей

Здоровье и медицинаЛюди від 30 років менш щасливі, ніж колись

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети