Медики навчились дивитись у майбутнє

25 июня 2015
2795 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9324.jpg

В Ізраїлі розробили комп'ютерну програму, що дозволяє медикам передбачити ризик появи у пацієнта того чи іншого захворювання і вибудувати генетичну послідовність, яка запобіжить його розвиток у майбутньому.

Інновація доктора Юваля Табаха з Ізраїльсько-канадського інституту медичних досліджень при Єврейському університеті дозволяє вченим, лікарям або самим пацієнтам проаналізувати еволюційний профіль геному і визначити схильність до генетичних захворювань, таких як рак.

Використовуючи методи генетичного аналізу доктора Табаха, дослідники можуть ідентифікувати небезпечні об'єднання генів, просто скануючи еволюційні профілі десятків, а в майбутньому і сотень – мікроорганізмів одним клацанням миші.

Методика проста і заснована на тому, що гени, які функціонують у зв'язці або мають важливе еволюційне значення, в повному складі присутні в організмах, які їх потребують. При цьому гени, пов'язані з конкретною функцією – наприклад, зором, – відсутні у сліпих тварин і, отже, можуть бути ідентифіковані при порівнянні з генами зрячих тварин.

Методи біоінформатики, розроблені доктором Табахом, допоможуть значно зменшити витрати часу та коштів, які потрібні для виведення на ринок нових препаратів, а також сприяють розвитку методів лікування рідкісних захворювань.

У найближчі роки співробітники лабораторії доктора Табаха планують зосередитися на виявленні генів, які уповільнюють процес старіння і запобігають розвитку раку. Крім того, вони вивчають майже 40 неврологічних захворювань схожої етіології, таких як хвороба Хантінгтона, атаксія і синдром Мартіна-Белл.

Похожие статьи:

Общество​16-річній американці без носа і очей нарешті імплантують ніс

Здоровье и медицинаЯк позбутись неприємного запаху з рота?

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Здоровье и медицинаВчені "за крок" до відкриття вакцини, що лікує ВІЛ

Здоровье и медицинаПроблеми з зубами ведуть до захворювань серця і навіть недоумства

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети