Ніколи не поєднуйте алкоголь і секс

12 мая 2015
2873 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8601.jpg

Сексуальне задоволення може стимулювати нас поділитися з партнером чимось дуже особистим. Це довела група дослідників з Університету Коннектикуту і Університету Айови. Опитавши ряд добровольців, вони з'ясували, що після оргазму у багатьох настає сплеск відвертості. Вчені пояснюють це гормональними змінами в організмі.

Гормони довіри

Справа в тому, що при оргазмі виробляється окситоцин, який називають «гормоном любові». Це сприяє різкому підвищенню настрою, мимоволі асоціюється у нас з тим, хто знаходиться поруч. Ми відчуваємо до партнера, який доставив задоволення, довірe, він викликає у нас позитивні емоції. Крім того, у нас падає рівень кортизолу («гормону стресу»), внаслідок чого ми відчуваємо себе в безпеці поряд з даною людиною.

Все це штовхає багатьох людей на те, щоб розкритися. Після вдалого сексу ми готові розповісти партнеру те, що ніколи не зважилися б повідати найближчим друзям чи рідним і чим ніколи не поділилися б, якби не було оргазму.

Найчастіше таке трапляється з жінками. Справа в тому, що чоловіки далеко не завжди пов'язують секс з якимись почуттями до партнерки, нерідко для них це всього лише фізіологічна розрядка. Представниці ж прекрасної статі часто сприймають секс, навіть випадковий, як початок або продовження деяких відносин. І це змушує їх бути відвертими в ліжку. Представників же сильної статі це може дратувати: дама базікає без угаву, і кому прийде в голову, що вона робить це під впливом гормонів. Хоча є і чоловіки — аматори поговорити в інтимній обстановці. Навіть у компанії з повіями вони здатні закотити цілу сповідь, смакуючи факти своєї біографії…

Спиртне — ворог відносин

Певним чином впливає на нашу балакучість в ліжку і алкоголь. Під впливом спиртного ми можемо розповідати і більш скандальні факти, ніж у тверезому стані, але, як правило, це менш значна і менш позитивна інформація, ніж якби ми залишалися тверезими. Так, людина може натякати на свої колишні невдалі зв'язки. Алкогольна «відвертість», до речі, більш характерна для чоловіків, до того ж, і спиртним більше зловживають представники сильної статі.

Втім, алкоголь погано впливає на якість відносин. Особливо сильно негативні наслідки його прийому проявляються при відсутності оргазму. Це сприяє формуванню певної моделі поведінки. Так, чоловік, перед сексом, який зловживав спиртним, може дивитися на свою партнерку виключно як на об'єкт фізичних утіх (навіть якщо перед цим романтично за нею доглядав). Жінка, перебравши спиртного, в свою чергу, може вести себе більш розкуто, згодом заслуживши у партнера репутацію «повії» (хоча в «реальному» житті вона може бути цілком скромною і пристойною). Не отримавши оргазму, вона може навіть посміятися над своїм «незграбним» кавалером… розкута поведінка, відверті зізнання, вимовляння непристойностей можуть стати причиною розриву відносин, особливо якщо один або обидва партнери очікували зовсім іншого.

Краще менше, та краще!

Щоб потім не було «боляче й соромно», слід дотримуватися певних правил вживання алкоголю перед сексом, рекомендують психологи.

На жаль, спокуса напитися перед сексуальними стосунками з новим партнером буває досить великою. Люди, у яких ще не було близькості, відчувають незручність один перед одним, і їм здається, що спиртне значно полегшить спілкування, в тому числі і інтимне… Між тим, перебравши спиртного чоловік взагалі може виявитися не здатний до статевого акту, не кажучи вже про неадекватну поведінку. Людина може здаватися цілком милою і інтелігентною, але після «ударної» дози вся інтелігентність з неї може злетіти і вона зірветься з котушок по повній. Таке може статися і з жінками теж.

Якщо перепив тільки один з партнерів, то другий може бути просто шокований його поведінкою. Тоді взагалі не факт, що справа дійде до сексу.

Це, звичайно, не означає, що перед сексом неодмінно треба залишатися тверезими як скельце, говорять дослідники. Келих вина допоможе розслабитися і створить відповідний настрій. Але дозволяти собі більшого не варто. Потім можете сильно пошкодувати!

Похожие статьи:

Новости КультурыВиагра от революции

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ОбществоC крещением (+16)

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети