На пляжі не можна купляти їжу

7 июля 2015
4203 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9524.jpg

4 причини не купувати їжу на пляжі

Гаряча кукурудза, ароматна пахлава, креветки і домашнє вино – ось справжні спокуси на пляжі!

Погодьтеся, на пляжі у нас прокидається звірячий апетит. Хочеться з'їсти все і відразу! Ми навіть готові забути про користь продуктів.

Якщо не хочете провести відпочинок в лікарні, дотримуйтеся елементарних правил на пляжі.

4 причини не купувати їжу на пляжі: небезпечно для здоров'я

Отруєння

Термін зберігання продуктів можна в два рази скорочувати, якщо вони півдня чи день знаходяться на сонці. Здавалося б, що може статися з кукурудзою? Ви уявіть, її зварили в 7 ранку, а на годиннику вже 17.00, продукт носять весь день у пакеті під палючим сонцем. Кукурудза може скиснути, а такий продукт не можна вживати в їжу!

Варіть самі кукурудзу і беріть з собою на пляж. У цьому випадку ви точно будете знати, що вживаєте свіжий продукт.

Риба

На пляжі продають різну рибу і морепродукти. Не можна не спокуситися, але і тут вас підстерігає небезпека! Несвіжа чи неправильно приготовлена риба небезпечна ботулізмом. Це важке токсикоінфекційне захворювання, яке смертельно небезпечне, якщо відразу не вжити заходів. До того ж, якщо рибу весь день носять по пляжу, на неї сідають мухи і відкладають личинки. Такий продукт здатний зіпсувати вам відпочинок. Що робити, адже не можна приїхати на море і навіть не спробувати місцеві делікатеси. Найвірніше рішення – купувати рибу в магазинах і супермаркетах, які зобов'язані надати сертифікат якості.

Пиріжки з м'ясом

Якщо ви готуєте пиріжки з м'ясом вдома, ви точно знаєте, яке м'ясо використовуєте. Продавцю на пляжі не вигідно продавати товар за собівартістю, йому необхідно на ньому заробити, тому м'ясо в пиріжку може бути зовсім не м'ясом, а шкурками, хрящами і т. д. До того ж, ви не можете знати, в яких умовах готувалися пиріжки. Можливо, начинка для них була куплена за 2 місяці. Сподіваємося, ми донесли вам вагомі причини не купувати їжу на пляжі.

Вино

Кожен продавець зацікавлений у тому, щоб отримати більше вигоди. Є ймовірність, що ви придбаєте вино на пляжі розбавлене водою або спиртом. Такий продукт необхідно відразу віднести до неякісних!

Якщо вирушаєте на пляж, беріть їжу з собою або купуйте ті продукти, які не нашкодять вашому здоров'ю, наприклад, морозиво, але дивіться на термін придатності.

Похожие статьи:

Женский раздел​Все о лете

Туризм и путешествияЛетний отдых в Судаке

СтатьиЛучшие места отдыха: ст. Голубицкая

Туризм и путешествияНудистів стає все більше

IT-ТехнологииЯк захистити свій смартфон на пляжі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети