Найкращі ліки - насіння льону

2 июня 2015
5217 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8958.jpg

Про корисність насіння льону відомо у всьому світі, підтвердженням тому є активне використання цього продукту в хлібопеченні.

Наприклад, Німеччина витрачає близько 60 тисяч тонн лляних насінь в рік для випічки хліба, а в Канаді прийнята Національна програма, спрямована на те, щоб в обов'язковому порядку включати до складу хлібобулочних виробів більше 12 відсотків льняного насіння.

Насіння льону відомі, як профілактичний засіб від пухлин, завдяки вмісту в них селену, так як він має здатність виводити з організму важкі метали. Крім цього благотворно впливає на стан зору і роботу мозку.

Народна медицина також відкрила ще кілька корисних властивостей насіння льону. Якщо вживати в їжу насіння льону систематично, поліпшується робота сечовидільної системи, щитовидної залози.

Прекрасно зарекомендували себе лляні насіння, як відхаркувальний засіб при хворобах дихальної системи організму. Використовуються для лікування астми та алергії.

Насіння льону для травної системи

Від виразки та гастриту чудово зарекомендував себе відвар з лляного насіння. Відвар з лляного насіння захищає слизову оболонку шлунка, тим самим, захищаючи її від пошкоджень.

Також насіння льону є прекрасним проносним засобом, так як активізує роботу кишечника. Потрапляючи в кишечник, насіння льону розбухають і прискорюють процес виведення продуктів переробки організму, не даючи їм застоятися.

Для того, щоб нормалізувати роботу кишечника, достатньо вживати 50г насіння льону кожен день, такий прийом сприяє підвищенню імунітету, навіть у людей похилого віку.

Насіння льону при захворюваннях печінки

Систематичне вживання лляного насіння добре впливає на роботу печінки. Насіння льону уповільнюють процес всмоктування токсинів, а також сприяють виведенню з організму шлаків і шкідливих речовин.

Насіння льону для серцево-судинної системи

Насіння льону прекрасний засіб для профілактики таких захворювань, як інсульт, інфаркт, тромбоз, атеросклероз та інші захворювання серцево-судинної системи. Причиною цього є високий вміст у продукті жирних кислот Омега-3, які нормалізують тиск і рівень холестерину в крові людини.

Насіння льону при онкології

У насінні льону є дві складові, які відомі як профілактичний засіб злоякісних пухлин. Це жирні кислоти Омега-3 і лігнани.

Насіння льону при діабеті

Крім усього іншого, насіння льону посилюють дію інсуліну, тому використовуються не тільки в профілактичних цілях, але і для лікування цукрового діабету.

Насіння льону при запальних процесах

Завдяки високому вмісту кислот Омега-3, насіння льону не тільки підвищують захисні функції організму, але і не дають розвинутися запальним процесам у людському організмі.

Насіння льону при опроміненні

Насіння льону є потужним сорбентом, який виводить радіонукліди з організму, не руйнуючи клітини, на відміну від штучних препаратів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯкі ліки варто з собою взяти на відпочинок?

Здоровье и медицинаДешевих ліків в аптеках стане менше

Здоровье и медицинаФранцуженка перемогла ВІЛ

Туризм и путешествияЩо повинно бути в багажнику автомобіля?

Здоровье и медицинаКорейські вчені створили універсальні ліки від Сніду, Еболи і MERS

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети