Народилась дівчинка з велетенським язиком

21 апреля 2015
5641 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8358.jpg

Олівія Джілліс народилася з синдромом Беквіта-Відемана. Від народження у неї аномально великий язик. Дівчинці довелося пережити три складні операції для виправлення цього дефекту. Перша операція проводилася, коли дитині було всього шість місяців, передає The Daily Mail. На той момент язик Олівії вже перекривав підборіддя. Відхилення було виявлено ще на стадії внутрішньоутробного розвитку — коли мати Олівії проходила стандартну процедуру УЗД.

Відразу після народження дитини, її відправили в спеціальне відділення лікарні. На руки дівчинку дали тільки через кілька годин. Було видно: язик настільки великий, що він висовується з рота. У жінки є ще чотири дитини. І ні в кого з них немає цього синдрому. Що стосується Олівії, то лікарі попередили: крім язика, також її внутрішні органи можуть бути аномально великими. Синдром — рідкісний генетичний розлад, що зачіпає всі частини тіла. Зазвичай випадки синдрому фіксуються в розвинених країнах. Притому, родичі хворих не стикаються з даною проблемою. Хоча іноді синдром може носити спадковий характер.

Як правило, діти з синдромом народжуються раніше терміну, але більші і важчі за норму. У перші роки шкіра у них має червонуватий відтінок на лобі. Збільшений язик провокує проблеми з диханням, годуванням і освоєнням мови. Плюс, порушується прикус. Ще синдром підвищує ризик розвитку пухлин. У 7,5% розвивається агресивна пухлина нирок. З цієї причини дітей з синдромом необхідно оглядати кожні 3 місяці, поки їм не виповниться 7-8 років. Не виключені пухлини в печінці, наявність збільшеного серця і, як наслідок, дефектів. Синдромом Беквіта-Відемана провокує аномалії тканин черевної стінки, збільшення кінцівок, іноді втрату слуху.

Причина — дисбаланс в генах, що регулюють ріст.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЛюбов – небезпечна хвороба, яку потрібно лікувати

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети