Під впливом вина погіршується стан зубів

5 апреля 2015
2227 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8135.jpg

Як відомо, після вживання червоного вина у любителів цього напою забарвлюється зубна емаль. Але останнє дослідження вчених підтвердило і той факт, що вино дуже шкідливе для структури зубів, причому, це відбувається практично за кілька хвилин. Тому ті люди, професія яких пов'язана з дегустацією вин, ризикують дуже швидко погіршити загальний стан своїх зубів.

На думку фахівців, негативний вплив вина пояснюється наявністю у складі вина кислот. Якщо люди не просто проковтують вино, а ще кілька хвилин тримають його в порожнині рота, намагаючись оцінити смак, то вплив кислоти на зуби провокує розвиток ерозії. Як запевняють співробітники Університету Аделаїди, після такого впливу кислоти зуби людини піддаються активному механічному стиранню.

У складі вина є малеїнова, винна, лимонна, кисломолочна кислоти, які провокують демінералізацію тканин зубів, причому, діють вони не тільки на шар поверхні, але і на більш глибокі шари. Навіть регулярна і ретельна чистка зубів не допомагає забезпечити якісний захист зубів. Фахівці радять тим, хто дегустує вина, на ніч наносити на зуби фторид і фосфат кальцію. Вранці зуби краще взагалі не чистити. Позитивно діє також жувальна гумка, яка стимулює відділення слини.

Після того, як дегустація завершилася, слід прополоскати порожнину рота звичайною водою. Нагадують фахівці і про те, що кислотність вина здатна нейтралізувати жирна їжа, тому вино найкраще пити саме з такою їжею.

Тим не менш, багато вчених все ж схильні вважати натуральне вино корисним напоєм. Нещодавно в Празі під час Міжнародного семінару присутні на ньому медики визнали офіційно вино напоєм, що приносить користь для серця і печінки. Деякі лікарі запевняють, що вино здатне запобігти розвитку інфаркту міокарда, стабілізувати показники АТ і знизити ймовірність розвитку ішемічної хвороби серця. Правда, завжди потрібно пам'ятати, що вино корисне тільки в невеликих кількостях. Жінки можуть випити в день 150-200 мл вина, чоловіки — 250-300 мл. Чеські кардіологи запевняють, що бажано вживати келих вина ввечері. При цьому вони попереджають, що пити швидко велику кількість цього напою дуже шкідливо. Правда, випивати трохи вина на вечерю можуть дозволити собі тільки повністю здорові люди.

А ось учені з Брістольського університету переконані, що алкогольні напої роблять людей більш привабливими. Під впливом спиртного розширюються зіниці, розслабляються м'язи обличчя, з'являється рум'янець. Однак все це характерно тільки для людей, які вжили не більше одного келиха вина.

Теги: #здоров'я
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети