П'ять інгредієнтів, які отруюють ваш мозок

13 апреля 2015
2246 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8262.jpg

Інтелектуальні здібності людини і когнітивні функції його свідомості розвиваються не лише за рахунок утворення та отримання життєвого досвіду. Вчені чимало говорять про продукти і вітаміни, а також про різні елементи, які необхідно вживати, щоб стимулювати мозок на більш активну діяльність.

Однак крім традиційних шкідливих для людського розуму і організму засобів і допінгів, існують п'ять речей, що містяться в «невинних» продуктах, не менш шкідливих, ніж алкоголь, нікотин або наркотики. Які ж вони?

Основним чинником, що сприяє психічним розладам і нервовим потрясінням, є надлишок глютену в організмі. Цей білковий елемент, що міститься в зернових культурах, зокрема, житі, пшениці і ячмені, згідно з останніми дослідженнями німецьких учених, посилює ризики виникнення вікової деменції у людини. Так чи корисні пластівці швидкого приготування, як їх малюють?

У боротьбі за гарну фігуру і заміну натуральних цукровмісних елементів штучними можна заробити рак мозку — ось до чого можуть призвести переваги штучних підсолоджувачів або сахарину, що містять аспартам і сукрапозу, що викликають інтоксикацію організму. Вони є в жувальній гумці, йогуртах і газованих напоях. Тепер шкода, і не тільки для шлунка, очевидна.

Небезпеку для когнітивних здібностей людини являє допамін, що виробляється через «обман» смакових рецепторів, що викликається продуктами з високим вмістом глутамату натрію або концентрованої солі. Додається в різну продукцію для поліпшення смаку, він вводить відповідні рецептори в оману, в результаті чого мозок виробляє помилкові імпульси, які спонукають їх надмірну активність, що може загрожувати ризиками заробити хворобу Паркінсона або Альцгеймера, деменцію і депресію. Ця речовина в надлишку міститься в супах швидкого приготування, бульйонних кубиках і готових заправках для гарячих страв.

Споживання рафінованого цукру пригнічує активність нейротрофічних факторів в організмі людини, що відповідає за всі види пам'яті. Надмірне споживання може призвести до порушення травлення і роботи імунної системи, а якщо індивід має хронічні захворювання кишкової системи і при цьому віддає перевагу такому виду цукру, у нього великі ризики прояви депресії і навіть шизофренії. Доктор Ларді, ад'юнкт-професор психології в Університеті штату Канзас (США), рекомендує своїм клієнтам які страждають від депресії, утриматися від додавання у їжу рафінаду, і ті з них, хто виключив зі свого раціону цей компонент, повідомляли про значне поліпшення настрою і пам'яті.

Вода з підвищеним вмістом фтору неймовірно небезпечна не тільки для емалі і здоров'я зубів, але і для мозку, повідомляють вчені з об'єднання Fluoride Action Network (FAN), що займається вивченням негативного впливу фториду на організм людини. За останній рік вони провели 34 наукових експерименту на цю тему і виявили, що люди, що п'ють таку воду, несвідомо знижують рівень свого IQ, страждають від проблем з пам'яттю і змін до нейроповедінкового функції.

Люди повинні думати про своє здоров'я і вірити в те, що багато в чому його фортеця залежить від дрібниць і, здавалося б, незначних моментів, а не тільки дорогого втручання лікарів.

Теги: #здоров'я
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети