Причини дитячого ожиріння

27 апреля 2015
4814 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8435.jpg

Величезною проблемою 21-го століття є ожиріння. Від цієї патології страждають люди різного віку в багатьох країнах, і ми не виняток. На жаль, все частіше і частіше доводиться стикатися з проблемою дитячого ожиріння, і в більшості випадків це результат неправильного харчування, а не будь-якої патології. А значить, лікування та профілактика цього захворювання може відбуватися за допомогою виправлення певних погрішностей в дієті.

Починати варто з самого початку, тобто з вагітності. В цей дивовижний період життя дитини у нього вже починають формуватися деякі переваги внаслідок смакових пристрастей матері. Тому для вагітних дуже важливо дотримувати нормальний режим харчування відповідний фізіологічному стану і статурі.

Не можна вважати правильним думку про те, що під час виношування дитини можна дозволяти собі все без обмеження, користуючись своїм становищем. Кількість їжі, безумовно, трохи збільшиться, але не в рази. Переїдання в цей період вкрай небажано, оскільки може негативно позначитися на вазі плоду і створити деякі проблеми під час пологів. З чого почати формувати звички свого малюка?

1. Контролюйте калораж, що відповідає вашій вазі і віку. В середньому в першому триместрі він повинен становити близько 1900 ккал (тобто ваш звичайний калораж), у другому — 2000-2200 ккал, а в третьому — до 2400 ккал. Але також важливо враховувати особливості вашої активної діяльності і самої статури, через що цифра може трохи змінюватись. Нормальною кількістю калорій для жінки в день вважається основний обмін (1400-1500ккал) плюс 400-500 ккал, які витрачаються при фізичних і моральних навантаженнях протягом дня.

2. Дотримуйтесь правильного співвідношення жирів, білків і вуглеводів у своєму щоденному раціоні. Пам'ятайте, що найкраще дотримуватися пропорції 1: 1: 4 відповідно. Індивідуально розрахувати по грамах кожен нутрієнт досить легко. Досить пам'ятати, що 1 г білка і 1 г вуглеводу дають організму по 4,1 ккал, а 1 г жиру — 9,3 ккал.

3. Основою харчування повинні бути фрукти і овочі, особливо сирі. Саме в термічно необроблених плодоовочевих культурах вміщається величезна кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів.

4. Намагайтеся прислухатися до потреб свого організму. Під час вагітності можуть з'являтися незвичайні смакові переваги через брак деяких елементів, або ж може перестати подобатись улюблена раніше їжа. Це цілком нормальні зміни, які є важливими сигналами про потреби або навпаки непереносимості деяких речовин вагітною.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаАнорексія охоплює підлітків

ОбществоДва підлітки із США нагодували бомжів гамбургерами

Здоровье и медицинаАгресивних підлітків потрібно давати на танці

Здоровье и медицинаПрищі можуть з'явитись і в 30 років

IT-ТехнологииПідлітки обожнюють iPhone

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk