Прищі можуть з'явитись і в 30 років

8 июля 2015
8112 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9533.jpg

Прищі перестали бути бідою підлітків, і сьогодні вони все частіше псують життя дорослим людям. До цього призводить сучасний спосіб життя, що негативно впливає на жіночу шкіру.

Прищі отруювали життя багатьох юнаків і дівчат, змушуючи їх скасовувати побачення і навіть відмовлятися від походу на співбесіди для прийому на цікаву роботу. Різні косметичні засоби та процедури іноді давали тимчасовий ефект, але частіше ніяк не допомагали взагалі. Виручав хіба що тональний крем. Але радикальну допомогу надавав вік — до 30 років прищі, як правило, зникали самі собою, а шкіра очищалася.

Ще зовсім недавно більшості жінок не загрожувало зіткнутися з проблемою прищів після 40 років, але сьогодні це стало вельми поширеною традицією. Дослідження показують, що страждають від прищів до 50% дорослих жінок в якийсь період їх життя, причому сьогодні це захворювання шкіри поширене і серед тих, кому за 30, і за 40, і навіть за 50.

Серед знаменитостей, які досі борються з прищами, можна відзначити співачку Кеті Перрі, модного дизайнера Вікторію Бекхем і актрису Кемерон Діас.

Більшість експертів вважає, що утворення прищів пов'язано з підвищеним виділенням чоловічого гормону тестостерону, через який відзначається надлишок шкірного сала, що виробляється сальними залозами для зволоження шкіри.

Занадто велику кількість шкірного сала призводить до омертвіння клітин шкіри і закупорки пір. Туди проникають бактерії, що і народжують прищі. Але часто їх причиною стають реалії сучасного стилю життя, включаючи «сміттєву їжу», надмірне споживання цукру, гормональний дисбаланс і стрес.

Є теорія про те, що прищі мають генетичне походження. І дійсно, деякі 40-річні жертви прищів з подивом знаходять такі ж проблеми у своїх родичів, яким далеко за 60.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаАгресивних підлітків потрібно давати на танці

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

IT-ТехнологииПідлітки обожнюють iPhone

Здоровье и медицинаАнорексія охоплює підлітків

ОбществоДва підлітки із США нагодували бомжів гамбургерами

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети