Проти керівника Одеської залізничної лікарні прокуратура відкрила 3 кримінальні справи

18 августа 2020
10405 просмотров Голосов: 0 Автор:Max Polishuk
article19586.jpg

Проти директора Одеської клінічної лікарні на залізничному транспорті Гур’єва Андрія прокуратура Одеської області розслідує три кримінальні провадження за статтями 191 ( Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); 364 (Зловживання владою або службовим становищем); 366 ККУ (Службове підроблення). Провадження кримінального розслідування у вказаних кримінальних провадженнях розслідується слідчим управлінням ГУНП в Одеській області.

У 2018 році збиток лікарні склав — 60 млн. Гривень, дохід в 19 млн. У 2019 року збиток склав 68500000. Гривень при доході в 17 млн. гривень відповідно. Починаючи з 2003 року Андрій Гур’єв очолює залізничну лікарню в Одесі. Проте про лікування залізничників в даній лікарні останнім часом приходиться чути все менше і менше.

На базі лікарні функціонує морг, який зданий на невідомих умовах за мізерну офіційну суму приватній фірмі Медікап. В 2020 році офіційно морг прийняв тіла 4 померлих пацієнтів. Проте, де факто моргом користується приватна фірма Медикап, яка має тариф 1000 грн/доба зберігання тіла. Тобто, спритні підприємці за сприяння Гур’єва заробляють, збираючи з людей значні кошти за зберігання тіл, використовуючи при цьому майно яке обслуговується і підтримується за державний кошт. Цікаво, що кінцевими бенефіціарами даної компанії є кіпрський офшор Троакс Інвест Лімітед, з розміром статутного фонду 8 000 грн.

Наявність в штаті працівників, які не перебувають на робочому місці. Головний лікар лікарні Святої Катерини за сумісництвом числиться в дорожній лікарні, проте не оперує хворих і не веде прийом. І класика жанру — головний лікар Гурьєв влаштував в лікарню свою сестру, чоловіка сестри та племінника.  В відділенні лазерної хірургії числиться і отримує заробітну платню Олена Друтіс — жодної операції і жодного пацієнта за рік.

Також виявлено, що Гур’єв Андрій в певні періоди був відсутній в Україні, але за табелем відвідуваності він перебував на роботі. Протягом 2019 – 2020 років Гур’єв Андрій постійно здійснював поїздки за кордон переважно в країни Європейського союзу. За цей весь період головний лікар Гур’єв Андрій згідно документів постійно перебував на робочому місці. Наприклад з 16.02.2019 по 26.02.2019 років Гур’єва не було в Україні, а в табелі фіксації робочого часу вказано 20 робочих днів. Проте в Україні враховуючи робочі дні він перебував 18 днів враховуючи вихідні. В період з 03.07.2019 по 14.07.2019 року Гур’єв Андрій перебував за кордоном, проте в табелі фіксації робочого часу за липень місяць вказано 23 робочих дня. В серпні Гур’єв Андрій з 01.08.2019 року по 17.08.2019 року перебував за кордоном, проте в табелі фіксації робочого часу вказано 21 робочий день.  Фактично в момент коли головний лікар Гур’єв перебував за кордоном, за документами він був на своєму робочому місці.

Такі кричущі факти корупції на робочому місці головного лікаря Одеської клінічної лікарні Гур’єва Андрія свідчать про їх систематичність. Надіємось правоохоронні органи доведуть справу до суду. Ми зі своєї сторони будемо пристально слідкувати.   

Похожие статьи:

Новости УкраиныСуд зобов'язав мітингувальників звільнити будівлю Полтавської облради

Новости УкраиныСуд звільнив від кримінальної відповідальності вісьмох євромайданівців - прокуратура

Новости УкраиныЛьвовские регионалы призвали Азарова уйти в отставку

Новости ОбществаЗвернення столичної прокуратури у зв’язку із знаходженням неповнолітніх в епіцентрі протистоянь

Новости ПолитикиПрокуратура області розслідує захоплення Полтавської облради

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети