Рак крові тепер лікуватимуть іншим способом

13 ноября 2015
1623 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11026.jpg

Новий препарат для лікування раку крові, розроблений вченими з Університету Лестера, показав обнадійливі результати в ході клінічних випробувань. Згідно з отриманими даними, препарат допомагає хворим вести нормальне активне життя, що є справжнім проривом в області лікування раку. У ході дослідження фахівці розглянули ефективність нового препарату під назвою ОNО / GS-4059 в лікуванні хронічної лімфоцитарної лейкемії і хворих неходжкінською лімфомою, резистентних до хіміотерапії.

Було встановлено, що препарат впливає на білок BTK, який не позволяє проліферацію (розростання) пухлинних клітин. Пацієнти з хронічною лімфоцитарною лейкемією показали хорошу відповідь на лікування без будь-яких побічних ефектів і більшість з них все ще вивчаються.

 Історія успіху цього препарату прокладає шлях для його подальшого розвитку, і найближчим часом вченими будуть проведені додаткові дослідження, які повинні підтвердити його ефективність. Наступним кроком дослідників є розробка методів, що дозволяють поліпшити ці видатні результати.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети