Робота по ночах може призвести до погіршень у діяльності головного мозку

14 сентября 2015
2261 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10303.jpg

Провідні дослідники реалізували спеціальний комплекс лабораторних і клінічних спостережень, підсумок яких здивував всіх учених.

На думку ініціаторів експериментів, часта робота по ночах призводить до погіршень у діяльності головного мозку хлопців і дівчат. Такий висновок лікарі зробили після здійснення декількох дослідів.

З'ясувалося, що діяльність у нічний час доби сприяє руйнуванню функціональних і структурних компонентів центрального відділу нервової системи представників слабкої і сильної статі.

Слід зауважити, що в ході проведення досліджень автори проектів задіяли 3 групи лабораторних гризунів. Перша категорія добровольців мала невеликий період часу для відпочинку, друга категорія дотримувалася правильного режиму дня, а третя — страждала безсонням.

Виявилося, що перша група тварин, де миші лише іноді не мали сну, була лідером у виробництві білка, контролюючого енергійність.

Проведені досліди показали, що мозок гризунів з третин категорії, які страждають безсонням, повністю припиняв постачати необхідну кількість унікальної речовини в організм.

Таким чином, функціональні та структурні клітини знищувалися, і їх не вдавалося відновити навіть за допомогою тривалого сну.

Похожие статьи:

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети