Робота по ночах може призвести до погіршень у діяльності головного мозку

14 сентября 2015
2098 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10303.jpg

Провідні дослідники реалізували спеціальний комплекс лабораторних і клінічних спостережень, підсумок яких здивував всіх учених.

На думку ініціаторів експериментів, часта робота по ночах призводить до погіршень у діяльності головного мозку хлопців і дівчат. Такий висновок лікарі зробили після здійснення декількох дослідів.

З'ясувалося, що діяльність у нічний час доби сприяє руйнуванню функціональних і структурних компонентів центрального відділу нервової системи представників слабкої і сильної статі.

Слід зауважити, що в ході проведення досліджень автори проектів задіяли 3 групи лабораторних гризунів. Перша категорія добровольців мала невеликий період часу для відпочинку, друга категорія дотримувалася правильного режиму дня, а третя — страждала безсонням.

Виявилося, що перша група тварин, де миші лише іноді не мали сну, була лідером у виробництві білка, контролюючого енергійність.

Проведені досліди показали, що мозок гризунів з третин категорії, які страждають безсонням, повністю припиняв постачати необхідну кількість унікальної речовини в організм.

Таким чином, функціональні та структурні клітини знищувалися, і їх не вдавалося відновити навіть за допомогою тривалого сну.

Похожие статьи:

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети