Що буде з цінами на ліки?

17 марта 2015
2025 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7813.jpg

Через 5-6 місяців досить велика частина асортименту медпрепаратів подешевшає на 30%. Це міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі пообіцяв в кінці січня. Тоді він заявив, що досягти цього вдасться завдяки дерегуляції ринку медпрепаратів, а також усунення монополій окремих компаній на поставку медикаментів. Крім цього, анонсував, що збирається впроваджувати програму імпортозаміщення ліків іноземного виробництва медикаментами вітчизняних фармкомпаній.

Поки зрушень у цьому напрямку не було. Більш того, за різними оцінками, з початку року багато ліків в Україні подорожчали в три рази.

І ось сьогодні Квіташвілі озвучив, що збирається домогтися можливості закупівлі ліків через ООН. На жаль, він не уточнив, від кого добитися і який механізм подібних закупівель. При цьому заявив, що реалізація даної ініціативи може вилитися в економію 30-40% коштів, які йдуть на закупівлю ліків.

Слід розуміти, що мова не про здешевлення тих ліків, якими торгують в аптеках, а про медикаменти, які держава закуповує для забезпечення хворих конкретними недугами за діючими в країні програмами.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети