Що потрібно для корисного сну малюка

8 мая 2015
3439 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8558.jpg

Кожен педіатр підтвердить, що спокійний тривалий сон малюка служить запорукою його здоров'я. Найчастіше здорова дитина до тримісячного віку спить, поки не зголодніє. Саме в цей час молода мама може відпочити або зробити що-небудь по дому. Але що робити, якщо дитина сита і час ігор вже минуло, а укласти його не виходить або його сон неспокійний і поверхневий? Можливо, малюка щось турбує, наприклад повний підгузник або занадто теплий одяг. Недосконала система травлення немовляти сприяє утворенню газів в кишечнику, відповідно і це також заважає спокійному сну. Крім цього нерідкі випадки, коли діти стають неспокійними в період прорізування зубів.

Чи не виспавшись, малюк стає примхливим, часто плаче і згодом через напруги знову зазнає труднощів зі сном. Щоб розірвати це замкнуте коло, батьки повинні бути уважні до малюка і постаратися визначити, а також усунути причину занепокоєння.

Іноді причину поганого сну виявити дуже важко. Немовлята можуть прокидатися до шести і більше разів за ніч. Викликати проблеми можуть порушення центральної нервової системи. Тому зверніться до дитячого невролога.

Перші 8 тижнів життя немовлята сплять всього 6 годин на добу. До напівроку час сну зменшується до 16 годин на добу. Коли малюкові виповниться рік, спати він буде близько 10-13 годин. Деякі малюки дуже допитливі і рухливі від природи, тому такі діти витрачають менше часу на сон, але при цьому залишаються абсолютно здоровими.

Ось деякі способи, які допоможуть вам вирішити проблеми з укладанням:

Постарайтеся створити в кімнаті напівтемряву і тишу. Вдень засуньте штори.Деяких діток заспокоюють приємні неголосні мелодії або колискові пісеньки, які мама може заспівати сама.Дотримуйтеся однієї і тієї ж послідовності дій, коли готуєте дитину до сну і коли укладаєте його.На купайте малюка в гарячій воді.Кімната дитини повинна добре провітрюватися. Збагачене киснем повітря корисно впливає на сон малюка.

Хочеться додати, що не слід будити малюка, якщо він проспав час їжі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЗдоровий сон - запорука здоров'я

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Здоровье и медицинаКрепкий ночной сон очень важен для здоровья

Здоровье и медицина​До чого сняться тварини?

Здоровье и медицинаБез подушки дорослій людині не можна спати взагалі!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети