Що потрібно їсти після тренування в тренажерному залі?

25 июня 2015
4966 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9329.jpg

Сьогоднішній день все більший відсоток населення усвідомлює користь тренажерного залу. Однак для того, щоб тренування не стали причиною абсолютно протилежного ефекту, що несе шкоду здоров'ю, необхідно дотримуватися кількох дуже важливих правил. Перш за все, по завершенні тренування не слід безглуздо «вбивати» час, оскільки Ваш організм, витративши багато енергії, потребує активного відновлення в якому бере безпосередню участь душ в душовій кабіні, складно собі уявити стан без нього. Особливо враховуючи той факт, що вже через годину тренувань в ньому починає синтезуватися гормон кортизол, що веде до процесу катаболізму – розпаду білка на амінокислоти. Причому останні виступають у ролі джерела енергії.

Щоб максимально сприяти відновленню організму, а тренування були лише на благо здоров'ю і зовнішньому вигляду, буде не зайвим прихопити з собою в тренажерний зал, два банана, які слід з'їсти відразу по завершенні тренування. Суть такої рекомендації у тому, що банани містять швидкі вуглеводи, особливість яких у миттєвій засвоюваності, до чого ми і прагнемо. Прийшовши, додому необхідно повноцінно поїсти. Віддавайте перевагу крупам і невеликої кількості білка, оскільки білок зможе після тренування засвоюватися організмом лише через 1 -2 години.

Якщо Ви новачок в тренажерному залі, Вам навряд чи вдасться уникнути в перший час після тренувань болів в м'язах. Причина такої реакції нашого організму на фізичні навантаження у виробленні в м'язах молочної кислоти, що викликає неприємні відчуття і біль. Масаж, сауна після занять допоможуть скоротити і легше пережити цей захисний процес організму. Біль протримається від одного до п'яти днів, що залежить від фізичної форми та регулярності занять. Тривала перерва стає причиною тривалої адаптації організму.

Відновлення після занять в тренажерному залі залежить також від інтенсивності і програми тренувань. Грає роль спадковість і ряд інших факторів. У разі, якщо тренування для Вас – нове заняття (але вельми похвальне), не слід долати біль і поспішати на наступне тренування буквально на наступний або через день. Дочекайтеся, коли хворобливі відчуття пройдуть і лише після цього йдіть в зал. Не забувайте, що біль викликається мікро ушкодженнями в м'язах, тому слід дати їм можливість відновитися, а вже потім продовжити тренування. В іншому випадку Ви ризикуєте нашкодити собі. Прийміть до уваги той факт, що лише при повністю здорових м'язах можна розраховувати на їх зростання…

Завжди приділяйте увагу відновленню після тренування! Нехтуючи ним, Ви ризикуєте довести організм до стану перетренованості. Щоб цього уникнути, на наступний день після тренування виключіть будь-які фізичні навантаження і відпочиньте. Зростання м'язів відбувається якраз в процесі відпочинку. Тому дайте їм відновитися. Не ставтеся до цього легковажно! Пам'ятайте також про правильне харчування, без якого потрібного ефекту досягти буде дуже складно. Не порушуйте трьох непорушних правил: грамотна програма тренувань; правильне харчування; повноцінний відпочинок, присвячений відновленню і сну. Дотримуючись цих правил, Ви доб'єтеся прекрасних результатів!

Похожие статьи:

Общество80% громадян нашої країни замішані в корупції

Здоровье и медицинаЩо робити,коли до тебе пристають в тренажерному залі

Коммунальные предприятия300 тисяч людей у Львові залишилися без води через борги

Здоровье и медицинаЯк правильно відвідувати тренажерний зал?

Женский разделЯк правильно займатись в тренажерному залі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети