Що робити, якщо в тебе закреп?

28 июня 2015
4311 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9388.jpg

Сучасний ритм життя, а також незбалансоване харчування, стреси, часто призводять до того, що людина страждає від закрепів. Як же справитися з цією проблемою?

Медики визначають «запор» як затримку стільця більш ніж на 2 дні. Цей стан небезпечний не тільки здуттям живота, відсутністю апетиту і загальною млявістю, а насамперед інтоксикацією організму і розвитком різних супутніх захворювань. Тривалі запори можуть викликати непрохідність кишечнику, кровотечі і навіть раку кишечника.

Як позбутися від запору?

1. Медики рекомендують насамперед скорегувати свій спосіб життя. Почніть вживати не менше 2 л рідини в день. Влітку рекомендується щодня з'їдати не менше 1 кг фруктів і овочів. Також надзвичайно корисно збагатити раціон чорносливом, курагою, висівками, а також випивати за 30 хвилин до сніданку один стакан холодної води. Крім того, варто збільшити фізичну активність.

2. У тому випадку, якщо через 2-3 тижні ситуація не зміниться, можуть знадобитися проносні засоби. Але знайте, що не всі вони безпечні. Наприклад, препарати сени, бісакодил, пікосульфат натрію не можна приймати довше 14 днів. Хоча вони дуже ефективні – починають діяти буквально через годину.

Для частого і тривалого використання підходять ліки тільки на основі насіння подорожника, лактулози і макрогола. Вони можуть дати ефект лише через добу-дві, зате не мають побічної дії.

3. Існують також натуральні фітопрепарати, які мають послаблюючу дію, запобігають запорам і покращують роботу шлунково-кишкового тракту, а також захищають слизову оболонку кишечника від подразнення. До них відносяться «Фітолакс», «Фітокомплекс для покращення функції травлення» та інші.

Похожие статьи:

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

Здоровье и медицинаЯк залишатися завжди молодим?

Здоровье и медицинаЧервоне вино дуже корисне для мозку

Здоровье и медицинаСіль викликає рак шлунка

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти у спеку?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети