Що робити,коли до тебе пристають в тренажерному залі

2 мая 2015
4939 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8481.jpg

Деякі люди ходять в тренажерний зал, щоб позайматися, а інші нахабно розглядають його як клуб знайомств.

Вік середнього відвідувача тренажерного залу як правило близько 30, але зрідка трапляються і літні спортсмени під 50.

Дивишся на таких — тіло ще нічого, а шкіра зморшкувата як у старого шимпанзе.

Одна справа, коли вони тихенько собі віджимають штанги в куточку і нікого не чіпають, на них і уваги особливого не звертаєш. Але сьогодні на вогник заглянув надто активний дідусь, який ще й самим безсовісним чином клеївся до всіх істот жіночої статі.

Першими його жертвами стали молоденькі дівчатка років двадцяти, які весело щебетали між собою. Цей старий педофіл пару хвилин павичем походжав по залу, потім почав демонстративно піднімати штангу поряд з ними. Дівчатка його не помічали, поки він не закінчив зі штангою і не подав голос. Я не чув, про що вони говорять, але на обличчях дівчаток намальована суміш здивування з напруженою спробою згадати, може, це якийсь друг їхніх дідусів?

Але щось у них не склалося із розмовою, і старий павич від них пішов.

Наступною його жертвою, на жаль, став я. У цей момент я робив вправи на тренажері для грудних м'язів.

Дідок підійшов до мене і люто заявив:

«Ти неправильно робиш, треба більше відводити плечі».

І як мало не схопить мене за плечі!

Я від нього аж відскочив. Знаю, що таких треба відразу посилати, вступати в ввічливу полеміку з такими — марно, тому відразу йому і сказав: «Відвали, дядько».

На це дідуган невдоволено пробурчав, що я хам.

У залі в цей же час було 3-4 хлопця віком 25-30 років з красивими накаченими тілами, з ними дідусь не розмовляв. Тому приставати йому вже було ні до кого.

Але прийшла в зал жінка років під сорок, повної комплекції. З таких тумбочок, яким вага не дозволяє бігати по біговій доріжці, а дозволяє лише ходити. Вона полізла на бігову доріжку, щоб ходити по ній, дідусь тут же прилаштувався на сусідній біговій доріжці, і почав цій тітці щось втирати. Напевно, анекдоти, оскільки тітка верескливо реготала.

Чим у нього з тією тіткою закінчилося — не знаю… Але до цих пір не можу зрозуміти, навіщо дідугану треба було ганьбитися і приставати в тренажерному залі до дівчат, молодших на 20, на 30 років? І до худорлявих новачків в залі, типу мене? А може він гей? Хочеш когось зняти — йди в нічний клуб, а тут люди займаються. Невже він не розуміє, як це нерозумно виглядає в свої 50 років?

Похожие статьи:

IT-ТехнологииОбратная связь в HTML

Женский разделЯк правильно займатись в тренажерному залі?

Здоровье и медицинаЯк правильно відвідувати тренажерний зал?

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти після тренування в тренажерному залі?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети