Що робити, коли сонце завдало вам шкоди?

13 июня 2015
3798 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9133.jpg

У літній сезон у людини немов би спрацьовує програма: взяти від щедрої природи максимум, встигнути за три місяці насолодитися сонячними променями і довгоочікуваним теплом, так, щоб вистачило на весь рік. Однак завжди слід пам'ятати, що сонце не завжди буває таким ласкавим, як здається. Підступний ультрафіолет може зіпсувати відпустку, викликавши такі симптоми, як озноб, біль і лущення шкіри, головний біль, нудоту, головний біль.

Зрозуміло, кращий засіб від сонячних опіків – профілактика. Сонцезахисні засоби, капелюхи з широкими полями, закритий одяг допоможе вберегти від попадання прямих сонячних променів. Перед виходом на пляж не рекомендується очищати шкіру милом, яке сушить шкіру.

Кращий час для засмаги ранок і вечір. При цьому в перший день сонячна ванна не повинна перевищувати 15 хв. Максимальний же час засмаги – 1 година. У денний період ( з 12 до 16 год) сонце найбільш активне і може принести людині шкоди. Краще засмагати активно, не лежачи на піску, а рухаючись, граючи в пляжні ігри. Якщо у вас на тілі багато родимок, впливу ультрафіолету краще уникнути.

Після сонячних ванн захисну косметику обов'язково треба змивати, після цього потрібно нанести крем після засмаги або зволожуюче молочко для тіла.

Якщо все-таки уникнути не вдалося, і ви отримали сонячний опік, пам'ятайте, що знімати наслідки сонячного опіку потрібно комплексно. При цьому варто звернути увагу на засоби, які не дивлячись на їх популярність, можуть принести шкоду здоров'ю, а стан не полегшать.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк сонячні та місячні затемнення будуть впливати на людей в 2016 році?

Образование и наукаСонце згасне у 2030 році

Строительство и ремонтСонячні батареї можуть зберегти до 90% витрат на електроенергію

Образование и наукаНа планеті Земля почалась велика магнітна буря

IT-ТехнологииНАСА зафіксувала НЛО біля сонця

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети