Щоденне зважування допоможе вам схуднути

1 октября 2015
2236 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10484.jpg

Найчастіше ми боїмося зважуватися, щоб не дізнатися про набраних кілограмах. Як подолати цей страх і скільки разів на тиждень потрібно зважуватися? Нове дослідження відповідає на ці питання.

Нове дослідження показало, що щоденне зважування допоможе вам схуднути. В експерименті взяли участь 162 учасника, які заявили, що вони хочуть скинути вагу. Їм було запропоновано схуднути на 1% від своєї ваги і контролювати його за допомогою щоденного зважування. Після того як учасники дослідження скинули 10 відсотків своєї ваги їм було запропоновано контролювати його протягом року.

«Скинути вагу дуже легко, особливо якщо мова йде про декілька відсотків, проблема в тому, щоб утримати його. Цьому може допомогти частий моніторинг ваги », говорить професор дієтології Корнелльского університету Девід Левицький.

Дійсно, згідно з результатами дослідження, щоденний контроль ваги може бути дуже ефективним. 29 відсотків учасників дослідження, які зважувалися кожен день, змогли зберегти свою вагу протягом року, і після ще однієї перевірки через два роки їм все ще вдалося залишатися в тій же вазі.

Чи означає це, що для більш ефективного схуднення ми повинні частіше зважуватися?

Дійсно, є люди, які отримують стрес кожен раз, коли їм доводитися вставати на ваги і в підсумку це шкідливо для здоров'я, але є багато причин, чому все потрібно зважуватися.

«Коли ми хочемо змінити поведінку, самоконтроль є одним з важливих інструментів», говорить доктор Скотт Каган, директор американського центру здорового способу життя.

Хоча є багато інших способів, щоб контролювати вагу, краще побороти свій страх перед зважуванням. Інші методи перевірки ваги не настільки точні і ви можете непомітно погладшати. У більшості випадків, вам варто почати зважуватися, це змінить ваше ставлення до їжі і те, як ви виглядаєте.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧому варто їздити на велосипеді?

Здоровье и медицинаТанці дуже позитивно впливають на здоров'я людини

Здоровье и медицинаДієти можуть викликати рак

Здоровье и медицинаЯк легко схуднути?

Здоровье и медицинаОдин стакан пива допомагає схуднути

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети