Секс призводить до нещастя

15 августа 2015
2507 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10098.jpg

Якщо в нашому житті занадто багато сексу, ми ризикуємо стати нещасними, стверджують фахівці. Нове дослідження доводить, що головне в інтимних задоволеннях якість, а не кількість. У ході експерименту також виявили, що щасливі люди відчувають задоволення від життя незалежно від того, як часто в ній присутні заняття любов'ю.

Дослідження американських учених наочно довело, що ті пари, які рідше займаються сексом, насолоджуються цим процесом більше, пише Daily Star.

Щоб перевірити свої здогади, вчені запросили 64 подружні пари. Половину з них попросили подвоїти кількість занять сексом, а іншим сказали вести статеве життя в звичному для них режимі. В кінці експерименту учасників опитали і з'ясували, що партнери з першої групи були менш щасливі, вони вже не насолоджувалися сексом, як раніше. «Це зовсім не весело», — відзначали як чоловіки, так і жінки.

«Люди перебувають у гарному настрої лише в тому випадку, якщо отримують задоволення, а не женуться за рекордами за кількістю статевих актів. Якщо ви не хочете займатися сексом, то краще цього і не робити, оскільки це може підірвати його якість », — підсумував Джордж Левенштейн з університету Карнегі Меллон.

Ще один фахівець Тамар Крішнамурті відзначив, що парам краще працювати над тим, щоб створити романтичні умови, запалити іскру, тоді секс принесе їм більше радості.

Похожие статьи:

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

ОбществоC крещением (+16)

Новости КультурыВиагра от революции

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети