Шоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

20 апреля 2015
3497 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8345.jpg

Наукою давно доведений той факт, що помірне споживання чистого шоколаду корисно для організму. Але нещодавно шведські вчені зробили нове відкриття на користь цього смачного продукту.

Згідно з оприлюдненими ними даними, шоколадний батончик здатний знизити ризик розвитку інсульту у сильної половини людства. А адже це захворювання є однією з основних причин смертності в розвинених країнах. Для того щоб чоловікам захистити свою серцево-судинну систему, їм потрібно щодня включати в свій раціон 63 грама шоколаду.

Таке важливе відкриття зробили шведські вчені з Королівського Каролінського інституту. У дослідженні брали участь 37 тисяч чоловіків цієї країни, вік яких варіювався від 49 до 75 років. Деякі з них протягом десяти років щодня з'їдали по батончику шоколаду, в результаті чого виявилися менш схильні до ризику інсульту, ніж інші добровольці.

Позитивний вплив шоколаду шведські вчені пояснюють вмістом у ньому таких речовин, як флавоніди. Вони володіють антиоксидантними та протизапальними властивостями, завдяки яким оберігають серцево-судинну систему людини від різних захворювань. Також вчені висунули гіпотезу, згідно якої флавоніди можуть сприяти зниженню в крові холестерину і зменшенню кров'яного тиску.

Причому для зниження ризику отримання інсульту можна їсти не тільки гіркий шоколад, але і молочний. Цей факт особливо приємний для ласунів. Але без шкоди для організму можна споживати зовсім невелику кількість — приблизно 63 грама. До речі, вчені-дієтологи давно стверджують, що в молочному шоколаді міститься набагато менше жирів, ніж в гіркому.

Подібні висновки про позитивний вплив шоколаду на серцево-судинну систему були також підтверджені дослідженнями, проведеними в інших країнах. Вчені Америки та Європи, де число інсультів досягло лякаючої цифри, з'ясували, що щоденне споживання невеликої кількості шоколаду знижує ризик розвитку інсульту приблизно на 19%. Але ефект можливий лише в тому випадку, якщо вживати цей продукт у малій кількості.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧорний шоколад врятує вас від депресії

Новости о ЗдоровьеШоколад поможет предупредить развитие сердечно-сосудистых заболеваний

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

Женский разделФакты о сексе, которых вы не знали

ИнтервьюУкраинец в шоколаде

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети